banner851

banner614

“BİSİKLET YOLU MEVZUATA AYKIRI”

banner619

Düzce Belediye Meclisi Kasım ayı birinci toplantısı dün akşam Düzce Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. 6 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda, İyi Parti Meclis Üyeleri’nin İstanbul Caddesi’nde yapımı devam eden bisiklet yolu için verdiği soru önergesi dikkat çekti.

banner846
Gündem 05.11.2019, 11:54 05.11.2019, 16:08
1659
banner844

Düzce Belediye Meclisi Kasım ayı birinci toplantısı dün saat 19:00’da gerçekleştirildi. Belediye Meclis Salonu’nda yapılan toplantıya  Mesut Sancaklı başkanlık yaptı.

Toplantıya İyi Parti, MHP ve CHP Meclis üyelerinin verdiği soru önergelerinin okunması ile başlandı. İyi Parti Meclis üyelerinin verdiği soru önergesinde İstanbul Caddesi’nde yapılan bisiklet yolunun mevzuata aykırı olduğu belirtilerek, kararın alındığı komisyon kararı ve yapılanması sorgulandı. Başkan Sancaklı soru önergelerine daha sonra yazılı olarak cevap verileceğini belirtti.
 

Toplantıda 6 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Görüşülen maddelerden 2020 Mali Yılı Bütçesi, 2020 Mali Yılı Performans Programı ve 2020-2024 Stratejik Plan oy birliği ile Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edilirken, 3 adet yolu boyu ticaret maddesi İmar Komisyonu’na havale edildi.
 
Toplantı 5 adet müdürlük talebi, 2 adet vatandaş talebi, 1 adet mahkeme kararı ve 2 adet ertelenenler olmaz üzere 10 talep görüşülerek son buldu.
 

Yorumlar (5)
gurbetci düzceli bahtiyar 2 yıl önce
bence pisiklet yolu olmasi avrupa standlarina gore uygun ortasina dacizgi yayalar icin aayri pisikletlereayri avrupa usulü bence yerinde bir karar yeterki olsa avrupada var pisikletlere ayri yayalara ayri cok iyi olur .saygilar
Veysel BAĞCI 2 yıl önce
Bisiklet yolu yasal zorunluluk. Mevzuata neresi aykırıysa duzeltelim, ama aykirilik nerede?
dzc 2 yıl önce
ulan chp iyiparti mhp o psiklet yolunu kullanırsanız en ............. insansınız o bisiklet yolu biyerinizemi battı siyaset yapma işi bisiklet yolunamı kaldı kafanız birtek orayamı çalışıyor
yılmaz 2 yıl önce
İp lilere soru; üniversite otopark paralarını kim idire gandi yapmıştı acaba ?
Düzceli 2 yıl önce
Hadi bakalım hep beraber görecez hangi torpilli ithal müdür olacak.Ver mehteri.Kocaman belediye binası oldu makam belediyesi.
açık