banner851

banner614

“Biz Hesap Vermeye Hazırız”

banner619

Pazar günü yapılacak olan Düzce Terziler ve Konfeksiyoncular Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Keskin basın toplantısı düzenledi ve tüm üyeleri kongreye davet etti.

banner846
Gündem 03.02.2010, 17:47
122
“Biz Hesap Vermeye Hazırız”
banner844

Düzce Terziler ve Konfeksiyoncular Odası önümüzdeki Pazar günü olağan Genel Kongreye gidiyor. Düzce Terziler ve Konfeksiyoncular Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Keskin, basın toplantısı düzenledi.
Toplantıda konuşan keskin tüm üyelerin kongreye katılarak sorunların çözümü noktasında katkı sağlamalarını istedi.
Pazar günü yapılacak kongreye herkesin katılmasını isteyen Keskin, “ Genel Kurullar hesap verme dönemidir. Yapılan çalışmalar hakkında üyelerimizi bilgilendirme ve eleştirilerden yol bulma dönemidir. Eksiklikleri tamamlama olanaklarıdır. Kongreler vesilesiyle Yönetim Kurulu hem hesap verir hem de esnaflardan birtakım bilgiler alınabiliyor. O yüzden tüm üyelerimizin katılmasını istiyoruz. Mart ayı sonuna kadar yapılacak olan kongrelerde herkes çalışmasını yapıyor. Esnaflarımızın da odalarına sahip çıkması için davete bulunuyorum. Tüm üyelerimiz katılsınlar ve söz alsınlar. Odalar üyelerin sorunlarını çözmek için bu görevdedir. Bir unvan almakla bu işler olmaz. Önemli olan tabanının sorununu üst kurumlarına ileterek çözüm bulabilmektir” dedi.

Yorumlar (0)
18°
orta şiddetli yağmur