banner851

banner614

"BİZİM BİLMEDİĞİMİZİ SİZ ANLATIN"

banner619

Mahalle ziyaretlerine Aziziye ile devam eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, burada mahalle sakinlerine hitaben, "Bu mahallenin bizim bilmediğimiz öncelikleri olabilir, bizim göremediğimiz ihtiyaçları olabilir, bunları sizlerden dinleyeceğiz." dedi.

banner846
Gündem 24.10.2019, 15:46 24.10.2019, 17:36
1494
banner844
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile Aziziye Mahallesi'nde vatandaşlar ile buluştu. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Özlü, gençlerden oluşan coşkulu bir kalabalık tarafından havai fişekler ve meşalelerle karşılandı.

Başkan Özlü, kendisini karşılayan herkesle tek tek tokalaşırken toplantıda yaptığı konuşmasına belediye kadroları hakkında bilgi vererek başladı. Mahallelerin ihtiyaçları konusunda açıklamalarda bulunan Başkan Özlü, mahalle sözleşmelerinin haricinde vatandaşların beklenti ve taleplerini dinlemek için geldiğini belirterek, "Bu mahallenin bizim bilmediğimiz öncelikleri olabilir, bizim göremediğimiz ihtiyaçları olabilir burada sizleri dinleyeceğiz. Belediye kadrolarında değişiklik yaptık, gençleşmek ve dinamik çalışmak üzere bir kadro oluşturduk.


Bu görüşme hem ekibimizi size tanıtmak hem de beklentilerinizi duymak. Gösterdiğiniz ilgi ve sevginiz için teşekkür ediyor, buraya çözüm odaklı, beklentilerinizi karşılamak üzere geldiğimizi bilin istiyorum." şeklinde konuştu.

Toplantıya katılan her vatandaşı bire bir dinleyen Başkan Özlü, merak edilen soruları da yanıtladı. Kaynakların verimli kullanılması konusunda hassas olduklarını dile getirerek çalışmaların bu şekilde devam edeceğini belirten Özlü, Düzce için yapılacak projeler hakkında bilgiler aktararak vatandaşlara teşekkürlerini iletti.
Yorumlar (6)
Vatandaş 2 yıl önce
Başkan sadece burda yazılan burdan vatandaşların şikayetlerini önemsese yeter... Spor sokakta yürüyemiyoruz motor ve kaldırım işgalini görmüyorlar mı
ssjhsshhssjjjssjssjssjssj 2 yıl önce
Okeeey
Aa 2 yıl önce
Bilmediğimizi soruyorum, siz bakan mısınız yoksa belediye başkanı mı? Valimiz sizden üst mü ast mı?
HELAL OLSUN SANA Aa 2 yıl önce
ETNİK KÖKEN AYRIMCILIĞININ EN GÜZEL ÖRNEĞİ BU ZİYARET.
cash81 2 yıl önce
keşke deve kesseydiniz ayıp olmuş basganaaa
Celăl 2 yıl önce
Vatandaşı gitmeden gelen şikayetlere başlarsanız: Köpek istilası, gelmeyen otobüsler, dilenciler...