banner851

banner614

BOLU BELEDİYESİ'NDE BİR İLK

banner619

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ı ziyaret etti. Başkan Tanju Özcan, İmamoğlu'na hitaben, "Bolu Belediyesi'ni ziyaret eden ilk İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanısınız." dedi.

banner846
Gündem 19.10.2019, 14:19 21.10.2019, 11:11
2226
banner844
Bolu Belediyesi'nin önüne gelen İmamoğlu, burada Başkan Özcan, belediye başkan yardımcıları ve partililer tarafından karşılandı.Daha sonra Özcan'ın makamına geçen İmamoğlu, yaptığı açıklamada, Özcan'a görevinde başarılar dilediğini ifade ederek, "Tanju Başkanımızın enerjisi yüksek bir görev dönümü oldu özellikle milletvekilliğinde ama aynı enerjiyi daha da arttırarak yerel yönetimde ortaya koyduğunu görüyoruz. Bu bizi şaşırtmıyor. Çok daha başarılı işler yapacağını şimdiden hissediyorum. Allah yolunu açık etsin." dedi.


Özcan ise İmamoğlu'nu daha önceki siyasi hayatında da takip ettiklerini belirterek, "Kendilerinin başarılarını hep konuşuyorduk.


İstanbul çok güzel bir şehrimiz ama Bolu Türkiye'nin en güzel şeri. Bunda iddialıyız. Bizim tespitlerimize göre Bolu Belediyesi'ni ziyaret eden ilk İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanısınız. Bundan dolayı da özel bir ziyaret oldu." diye konuştu.

İmamoğlu, ziyaretinin ardından Bolu Belediyesi önünde bekleyen vatandaşlara hitap etti. (AA)

 
Yorumlar (10)
Haklı 2 yıl önce
Helal olsun bu kadar kısa zaman zarfında israfın önüne geçti objektifligi sağladı bolu belediyeside çok iyi çalışıyor darısı bizim duzcemin başına
Duzceli 2 yıl önce
Yakışır büyük başkan hosgeldin
Orhan Fezioğlu 2 yıl önce
Balon vatandaş,koyun dediğin kitle Türkiyenin en eğitimli insanları sen dön kendine bak ben nerde koyunluk yapmışım, da böyle ayıp etmişim...
Adem 2 yıl önce
Ne o işten atmaları koç tan araç kiralamalarını mı konuştunuz?Değil mi siz bile vatandaşı nasıl kandırdığınıza şaşıyorsunuz .%90 98 müslüman islam aşığı bir ülkede din düşmanlığı yapan bir partıden düşmanlık eden şahısları seçmek.
balon 2 yıl önce
İstanbulun kaybedecek bir dakikası yok demişti, gezmekten İstanbula uğradığı yok. Bu adama inanıp hizmet alacağını sanan koyun CHP liler düşünsün.
VATANDAŞ 2 yıl önce
puantaj işleri ile sen ilgileniyorsun galiba. maaşından kesersin olur biter.
nazan 2 yıl önce
bi ara gel beynini yıkayalım.
istanbullu bolulu 2 yıl önce
ne başarısı varmış spor yorumculuğu yapıyordu stv de..nerden nereye..şisirdiniz algı operasyonu iyi yaptınız..yazık.o il başkanı kadın diğer taraftan adamları dolduruyor bilginiz olsun..hani yandaşlık olmayacaktı.söz vermiş öyle diyor.ah ah
yine mi? 2 yıl önce
Yine ekrem yine seyahat. Sen ilk önce istanbulun sorunlarını çöz, sonra başka belediyelere akıl verirsin başkan. Adam resmen gezmek için başkan olmuş :)
Ahmet kerim 2 yıl önce
Bu ibb başkanını parlatmaya çalışıyorlar fakat biz onun notunu hdp ile işbirliğinde verdik hdp lilerle takılsın o
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın