banner851

banner614

“BU MİLLET KÖTÜ GÜNÜNDE YAŞADIKLARINI UNUTMAZ”

banner619

Düzce Valiliği tarafından önce afet bölgesi edildiği açıklanan Düzce’nin daha sonra gelen sehven açıklamasına tepkiler çığ gibi büyüyor. Kararı eleştiren vatandaşlar, sosyal medya üzerinden yaptıkları yorumlarla düşüncelerini ifade ediyor.

banner846
Gündem 25.07.2019, 12:29 25.07.2019, 12:38
4220
“BU MİLLET KÖTÜ GÜNÜNDE YAŞADIKLARINI UNUTMAZ”
banner844

500’e yakın yapının zarar gördüğü, 5’inin cansız bedenine ulaşılan 7 kişinin kaybolduğu afet sonrasında bir yanlış anlama sonucu Düzce’nin afet bölgesi ilan edildiği sanılması, daha sonra ise durumun böyle olmadığının açıklanması tepki toplamaya devam ediyor.

Düzce Valiliği tarafından “Afet Bölgesi” tabirinin sehven (yanlışlıkla) yazıldığı açıklaması üzerine sosyal medya üzerinden düşüncelerini paylaşan vatandaşlar, tepkilerini dile getirdi.

Haberimizin sosyal medya paylaşımına gelen yorumlarla, Düzce’nin hak ettiği değeri görmediğini ve afetin gerekli seviyede karşılık bulmadığını belirten tepkili halk şu ifadelerde bulundu:

Haber: İ.İ.AYDOĞDU

Yorumlar (9)
Nesli 2 yıl önce
Yaniliyorsunuz Duzceliler kendine yapılan tum kötülükleri kisa zaman da unutup tepki bile veremez.
Fiko 2 yıl önce
Bu millet, kötü günde yapılanıda, kendine yapılan hatalarıda unutur. Bu millet at gözlüğünü çıkarmadıkca başarı ve hizmet asla olmayacaktır.
Duzceli 2 yıl önce
Bu duzcelilere neyi nasil yaparsaniz yapin haktir.20 yildir tam merkezde esnafim.duzceyi duzcelileri cok iyi taniyorum.Bu millete ne yapsaniz elhamdulillah der.siyasilerin ve devlet adamlarinin isi cok kolay yani.
Düzceli 2 yıl önce
Ne demek bu afet bölgesi keşke insanlarımız bunu bilse, Bence Cahil bölgesi ilan edilse isabet olur.
Misafir 2 yıl önce
Bir kaç yerleşim yeri hariç afetlik bir durum yok... Buralarda da devlet yaraları saracaktir. Genele bir beklentiniz olmasın.
Düzceli 2 yıl önce
Bilinçsiz ve bilgisiz topluma,birikimsiz siyasetçi ve yöneticiler çok güzel yakışır.Bemce pişti olmuş.Önce Afet bölgesi nedir,kriterler nedir keşke onu bilseydik...


*
Adem 2 yıl önce
Düzce düzce dedikleri nedir ben söyleyeyim. koskoca MAHRUMİYET???!
Osman 2 yıl önce
Arkadaşlar Düzcenin Tümünün afet bölgesi ilan esdilmesi doğru mu olurdu. Düzce Merkez ve bir çok ilçede sel olmadı ki. Olayı saptırmayın lütfen. Afet ile ilgili alınan karat Selden etkilenen bölge ile sınırlıdır. Bu da Selden etkilenen herkesin Devletin sunduğu imkanlardan yararlanacak anlamına gelir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
parçalı bulutlu