banner851

banner614

Büyük İkramiyenin Son Talihlisi Kim ?

Düzce'de satıldığı ve büyük ikramiyenin çıktığı belirtilen biletin talihlisi parasını aldı.Parayı almaya Düzce Ziraat Bankası Müdürü Murat Öztürk gitti.

banner619
Gündem 07.01.2009, 08:46
211
Büyük İkramiyenin Son Talihlisi Kim ?

Milli Piyongo'nun Yılbaşı Özel Çekilişi'nde büyük ikramiyenin sahiplerinden dördüncüsü de ikramiyesini aldı. Son talihlinin Düzceli olduğu iddia edildi, çünkü bilet Düzceli bir seyyar bayi tarafından satılmıştı. Biletin sahibi nihayet ortaya çıktı. Parayı almaya da Düzce Ziraat Bankası Müdürü Murat Öztürk gitti. Ancak Öztürk talihli İstanbullu dedi.

İkramiyeyi almak üzere Milli Piyango Genel Müdürlüğü'ne talihlinin vekil tayin ettiği Düzce Ziraat Bankası Şube Müdürü Murat Öztürk geldi. Milli Piyango Genel Müdür Yardımcısı Muammer Çolak, Ankara ve Lefkoşe'de satılan biletlerin talihlilerinin ikramiyelerini daha önce aldığını bu gün sabah da İstanbul'da satılan biletin talihlisi ikramiyesini aldığını bildirdi. Ziraat Bankası Düzce Şube Müdürü Öztürk talihlinin İstanbul da yaşayan 55 yaşlarında işçi emeklisi ve 4 çocuk babası olduğunu bildirdi. Öztürk talihliyi gerçekten ihtiyacı olan bir kişi olarak nitelendirdi. Öztürk, talihlinin şu an itibariyle parasını bankada değerlendireceğini ifade etti.Son talihlinin de çekini almasıyla yılbaşı özel çekilişinde 25 milyon TL'lik büyük ikramiyeyi paylaşan 4 talihliye, 6 milyon 250'şer bin YTL'lik çekler teslim edilmiş oldu.

Yorumlar (0)