banner851

banner955

CADDE TRAFİĞE KAPATILAMADI

Düzce Belediyesi tarafından yayalaştırma projesi kapsamında 9 Haziran Cuma gecesi saat 24.00’da trafiğe kapatılacağı duyurulan İstanbul Caddesi, çalışmaların tamamlanmaması nedeniyle trafiğe kapatılamadı.

Gündem 10.06.2017, 15:54 10.06.2017, 17:19
13049

Düzce Belediyesi tarafından açık hava alışveriş merkezi haline getirilmesi hedefiyle yıllardır konuşulan fakat bir türlü hayata geçirilemeyen İstanbul Caddesinin trafiğe kapatılmasına ilişkin verilen tarih tutmadı.

Yayalaştırma projesi kapsamında İstanbul Caddesinin araç trafiğine kapatılma kararının kamuoyuyla paylaşılmasının ardından başlatılan çalışmaları güzergâh belirleme ile yol ve çevre düzenleme çalışmaları takip etmişti. Bu kapsamda yeni güzergâh Düzce Valisi Zülkif Dağlı başkanlığında yapılan ve İl Trafik Komisyonu üyelerinin katıldığı toplantıda belirlenerek, basın aracılığıyla kamuoyuna duyurulmuştu. Toplantıda İstanbul Caddesinin 9 Haziran gecesi saat 24.00’da trafiğe kapatılacağı, trafik akışının İstanbul Caddesi yerine belediyenin yanında bulunan Necip Güney Sokağı'na verileceği ilan edilmişti.

Tarih ve saatler 9 Haziran gecesi saat 24.00’ı gösterdiğinde ise ilan edildiği şekilde cadde trafiğe kapatılamadı.Gün boyunca araç trafiğinin her zamanki yoğunlukta sağlandığı İstanbul Caddesinde ve yeni güzergâhta başlatılan çalışmaların tamamlanmadığı hatta bazı noktalardaki çalışmaların devam etmediği görüldü.

Öte yandan yeni sistemle birlikte önemi biraz daha artan ve ana arter konumuna gelecek olan Rıhtım Caddesinin Valilik Caddesi ile kesiştiği noktada yeni bir kavşak inşa etme çalışmaları ise sürüyor.Tüm bu gelişmelerin ışığında çalışmaların nasıl tamamlanacağı ve hafta sonu kapatılacağı ifade edilen İstanbul Caddenin ne zaman yayalaşacağı merak ediliyor.

Haber: Y.SEVER

Yorumlar (52)
SSK LI 5 yıl önce
Neden SGK SOKAĞINDAN GİRİŞLER YAPILMIYOR..ORDA KOCAMAN BİR İLİN TEK KURUMU OLAN SGK VAR VE ÖNÜNE BELEDİYE OTOBÜSLERİ YÖNÜNÜ DEĞİŞTİRMİYOSUNUZ..HAYRET Kİ NE HAYRET
BEYCİLER 5 yıl önce
haklı çıkmaktan bende bıktım artık.çok yazdım çözüm yerine sorun üretirler yazın bi yere.yine haklı çıkacam.
Tabi yaa 5 yıl önce
Döşeyin heryere kaldırım taşlarını Mehmet keleşin kardeşi bu işi yapıyor başka nasıl para kazanacak adamcağız kim zengin yapacak Mehmet keleşin kardeşini tabi yap keleş yap sonra Akpartinin değeri düşüyor sizin gibiler yüzünden
Murat 5 yıl önce
Gazhane caddesine (küçüksu parkı;c.ayral bulvarı arasi)korkuluk yapılmasi gerekiyor zira trafik yoğunlugu dahada artacak yetkililerin dikkatine lütfen!!!
DÜZCELİ 5 yıl önce
EGER KAPATIRLSA KİRA YÜZDE 500 ARTAR ESNAFLAR VAY HALİNE
Yalapşap işler 5 yıl önce
Yarim yamalak yapilirsa boyle olur.
Düzceli olmaktan utanıyor 5 yıl önce
Düzce cok geri neden olmasınnki hebimiz bilyoz bolunun yanından dahi gecemez il olmasna rahmen başka illere gittiğimde burası köyden bir farkı yok gelişmemiş geleşimiyecekde çünkü malum kişiler olduğu sürece ilk fırsatda bu köyden gitmek..
Adiga81 5 yıl önce
Bu tramway projesi tam bir fiyasko.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın