banner851

banner614

CAM FİLMİ YASAĞI KALKIYOR!

banner619

Terör saldırıları ve çeşitli suçlarda emniyet güçlerinin çalışmalarını kolaylaştırmak amacıyla getirilen cam filmi yasağının, esnafta ve vatandaşta açtığı mağduriyeti gidermek amacıyla yeni bir düzenlemeye gidiliyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, "Cam filmlerine emniyetin görüntü alabileceği bir limitle kriter getireceğiz." dedi.

banner846
Gündem 11.11.2017, 13:07 12.11.2017, 17:58
5104
banner844

Son günlerde gündemin önemli maddelerinden olan cam filmiyle ilgili esnaf ve vatandaş, yetkililerden gelecek yeni bir gelişmeye kitlendi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı açıklamanın ardından üzerinde yeniden çalışmaya gidilen cam filmi ile ilgili konuşan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, Emniyet Genel Müdürlüğü’nden gelen talep üzerine, terör saldırıları ve çeşitli suçlarda emniyet güçlerinin çalışmalarını kolaylaştırmak amacıyla bakanlık olarak yeni bir düzenlemeye gidildiğini ancak son revizyonla cam filmlerinde vatandaşa esneklik sağlanabileceğini kaydetti.

Bakan Faruk Özlü, "İçişleri Bakanlığımız, Emniyet Genel Müdürlüğümüz, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığımız ve bizim Bakanlığın uzmanları bir araya gelecekler. Cam filminde emniyetin görüntü alabileceği bir limit ile kriter getireceğiz. O kriteri aşanlar yasağa takılacak, o kriterin altında kalanlar serbest olacak. Teknik bir çalışma yapacağız, müştereken karar vereceğiz" ifadelerini kullandı.

Haber; G. TEMEL
 

Yorumlar (40)
VASFİ 4 yıl önce
Ya ne kadar önemli bir şeydi bu cam filmi.Valla ülkede eğitimde sistem yok.Spor berbat.Vay efendim cam filmi.Ekonomi hakeza ortada.Teknoloji, uzay araştırmaları.....E tabi cam filmi.Adalet...Hukuk..Tabi illakim cam filmi.
yazık 4 yıl önce
benzin 6 tl ye dayandı dolaysıyla herşey arttı vatandaşın alım gücü yok...Vergi deseniz sigaradan araça kadar vatandaşın canını alıyorsunuz...En azından adamın yaptığını yıkmayın ya...tabi şapkayı koy %50 oy var nasılsa dimi..haram olur..
Aile 4 yıl önce
Akp gider daha iyisi gelir diye kendine çok guvevenenler bu yapılanları bile ararsınız ne yazık ki sizin de çekmenizi isterim ama sizler yüzünden bizler de çile çekeriz hastanelerde neler yaşadığınızı düşünün yeni nesil bilmez geçmişe bakin
esnaf 4 yıl önce
arkadaşlar 2019 da görüşmek üzere
Motorcu 4 yıl önce
Yapılan bütün bu gereksiz cezalar ve işler sanki AKP nin önünü bidaki seçimde kesmeye yönelik yapılıyormuş gibi.
Yemezler 4 yıl önce
Zaten Zambiya hukumetinin bu icraatlar. Ne kadar dogru sanmissin Motor arkadas.
SANDIKTA 4 yıl önce
Ya uğraştıkları şeye bak onca yarımyamalak işvrken cam filmi diyolar herşeybitti bir o kaldı SANDIKTA GÖRÜŞECEĞİZ benzin 5 i aştı mtv ler aldı başını gidiyor mazot 5 i aştı daha hala cam filmi diyolar halk yapacağını bilir zamanı geldiğinde
VATAN AŞKINA 4 yıl önce
BUKADAR KÜÇÜK ŞEYLERİN BÜYÜTÜLMESİ 3 CEPHEDE SAVAŞAN TÜRKİYE'NİN NEKADAR GÜÇLÜ OLDUĞUNU GÖSTERİYOR.SİZ CAM FİLMİ KALDIRILDI DİYE OY VERMEYİN.BEN DÜNYAYA KAFA TUTTUĞUMUZ İÇİN VERİCEM.SİZ CAMI DERT EDİN BİZ CANLAR PEŞİNDEYİZ.YAZIK YAZIK YAZIK
müstehak size 4 yıl önce
evet size müstehak. sizmisiniz normal zamanlarda aman bidaha asla deyipte seçim zamanı gelince LA TAHZEN İNNALLAHE MEANA'yı duyunca hop dönüveren yine oyunu bunlara veren. durun durun EDS lerde devreye girsin o zaman görecem ben sizi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın