banner851

banner955

CEMŞİT: İLERLEYEN GÜNLERDE SÜRPRİZ İSİMLER DÜZCE’DE!

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, beraberindeki heyet ile Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun grup toplantısına katılmak ve genel merkezde bir dizi görüşmeler yapmak için Ankara’daydı. Heyette CHP Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Jale Uzunhasan ve Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Yeşim Kaltu hazır bulundu.

Gündem 02.11.2022, 13:00 02.11.2022, 14:11
396

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Grup Başkanvekili Özgür Özel, Örgütten sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ile gerçekleştirilen görüşmelerde, Düzce’nin devam eden sorunları anlatılarak, Düzce’ye üst düzey ziyaretlerin devam etmesi istendi.

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Düzce raporu grup toplantısında okunduktan sonra ses getirmişti. Raporda, hava kirliliği, artan boşanmalar, artan ilaç kullanımı, gençler için aktivitelerin olmaması anlatılmış ve devam eden süreçte, raporda yazan hususlar ile ilgili çalışmalar, Düzce’nin seçilmiş yöneticilerinde gözle görülür bir şekilde artmıştı.

Ankara dönüşü açıklamalarda bulunan Cemşit; “Göreve geldiğimizden beri genel merkezin Düzce’ye olan ilgisi bizi heyecanlandırıyor. Milletvekili olmayan illerden biriyiz ve bunu değiştirmek için Düzce’nin, Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında mecliste iktidar partisi vekili olması için canla başla çalışıyoruz. Düzce’de, 1 senede, 40’ı aşkın milletvekili, MYK üyelerini, 4 Genel Başkan Yardımcısını, Grup Başkanvekilimizi ve Genel Başkanımızı ağırladık. Bu ziyaretler Düzce’ye ne kadar önem verdiklerini gösteriyor. İlerleyen günlerde sürpriz isimler Düzce’de vatandaşlarımızla beraber olacak.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (1)
Ahmet hakan 4 hafta önce
Nereye cıkartma yaparsanız yapın sonunuz belli hüsran
Yeni Sayımız