banner851

banner955

“ÇOCUKLARIMIZA İYİ ANLATMALIYIZ”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 83. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Özlü mesajında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle andıklarını söyledi.

Gündem 09.11.2021, 14:30 09.11.2021, 14:04
510
“ÇOCUKLARIMIZA İYİ ANLATMALIYIZ”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 83. yılı dolayısıyla yayımladığı mesajında, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin yıl dönümünde andı.

Atatürk’ün üstün askeri yönetimi ve kararlı duruşuyla başarılı bir komutan ve lider olarak dünya tarihinde saygın bir yer edindiğine değinen Başkan Özlü, "Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başlattığı istiklal mücadelemiz, Cumhuriyetimizin kurulmasıyla taçlanmış ve bütün mazlum milletlere ilham vermiştir. Mücadeleci ve kurucu vasıflarını gençlerimize ve çocuklarımıza iyi anlatmalı, bu manada üzerimize düşen sorumlulukları hep birlikte yerine getirmeliyiz. Vefatının 83. yıl dönümünde Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, vatanımız uğruna şehit olan kahramanlarımızı rahmetle ve minnetle yad ediyorum" şeklinde konuştu.

banner844
Yorumlar (1)
bakan iken 1 yıl önce
bakanlığı neden bıraktırdılar acaba sihaları yapmayalım demen için olabilirmi bu söylenim nekadar doğru bir açıklama yapmanı önemle rc eder bekliyoruz
Yeni Sayımız