banner851

banner614

DESOB Kongreleri Devam Ediyor

banner619

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odalarında kongre heycanı devam ediyor. Düzce Kunduracılar ve Lastik Ayakkabıcılar Odası Kongresi yapıldı.

banner846
Gündem 14.02.2010, 19:25
237
DESOB Kongreleri Devam Ediyor
banner844

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliğine bağlı 27 Esnaf Odasının kongreleri Devam diyor. Düzce Kunduracılar ve Lastik Ayakkabıcılar Odası Kongresi yapıldı ve mevcut Başkan Rasim Bekar seçime tek liste ile girdi. Odanın Olağan Genel Kurul toplantısı Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği toplantı salonunda yapıldı. Genel Kurul toplantısına AK Parti Milletvekili Metin Kaşıkoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Büyük, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Keskin, İl Genel Meclis başkanı Sinan Aydın, Baro Başkanı Ali Dilber ve Oda Başkanları ile üyeler katıldı. Divan Başkanlığını Mustafa Kayıkçı'nın yaptığı kongrede, Kayıkçı Başkan Rasim Bekar'a '14 Şubat Sevgiler Günü' münasebeti ile espiri yaparak çiçek verdi. Başkan Rasim Bekar, Günün yoğun olması ve Düzcespor'un maçı nedeni ile odanın durumu hakkında katılımcılara kısa kısa bilgiler veredi.
Düzce Kunduracılar ve Lastik Ayakkabıcılar Odası Başkanı Rasim Bekar'ın konuşmalarının ardından Kongre Hakkında Duygu ve Düşüncelerini Anlatan AK Parti Milletvekili Metin Kaşıkoğlu Oda için ne gerikiyorsa ellimizden gelen herşeyi yapmaya hazırız dedi.
Etk liste ile seçime giren Eski Başkan Rasim Bekar güven tazelerken Yönetim Kurulunda ise şu üyeler yer alıyor;

1-Durmuş Arslan
2-İbrahim Çelebi
3-Vasfi Kabasakal
4-İsmail Semizallı
5-Necet Albayrak
6-Ayhan Gürsoy

Yorumlar (0)
20°
parçalı az bulutlu