banner851

banner614

DİKKAT! ŞEHİR MERKEZİNDE SU KESİNTİSİ VAR

banner619

Düzce merkezde yine su kesintisi yapılacak. İçmesuyu ana isale hattında meydana gelen arıza gerekçesiyle bugün 17:00 – 24.00 saatleri arasında şehir merkezinin tamamına su verilemeyecek. Ancak bu açıklama belediyeden değil, personelden geldi. Sosyal medya hesabı üzerinden kesinti bilgilendirmesi yapan çalışanlar, halkı uyardı.

banner846
Gündem 16.10.2019, 14:44 16.10.2019, 16:02
4597
DİKKAT! ŞEHİR MERKEZİNDE SU KESİNTİSİ VAR
banner844

Düzce'nin su alt yapısında yaşanan arızalar nedeniyle kesintiler devam ediyor. Bu kez şehir merkezinin tümünde kesinti yapılacak.

Düzce Belediyesi yetkilileri, Beyköy içmesuyu arıtma tesisine su sağlayan ana isale hattında meydana gelen arızadan dolayı bugün saat 17:00 – 24.00 saatleri arasında şehir merkezinin tümünde kesinti yapılacağını açıkladı.

Vatandaşların mağdur olmaması için belediye personeli sosyal medya hesapları üzerinden bilgilendirme yaparken, 7 saat gibi uzun bir süreyi kapsayacak kesintiye ilişkin Düzce Belediyesi'nden resmi açıklama gelmemesi dikkat çekti.

Düzce Belediyesi'nden haberimiz yayına hazırlanırken gönderilen bilgilendirmede ise "Beyköy içme suyu arıtma tesisimize su sağlayan ana isale hattında meydana gelen arızadan dolayı bugün saat 17:00-24:00 saatleri arasında tüm düzce merkezde su kesintisi olacak. Vatandaşlarımızdan duyarlılık rica eder, teşekkür ederiz." ifadeleri kullanıldı.

Öte yandan belediyenin sosyal medya hesabı üzerinden kesinti bilgilendirmesi yapılmasına karşılık kurumun resmi internet sitesinde bu bilgiye yer verilmedi.

HABER: C.ÜSTÜNER
Yorumlar (15)
pinar 2 yıl önce
koskoca belediye bir anons geciremedimi yazıklar olsun şöylelerdinizse bizde önlemimizi alsaydık keşke ne yapacağız biz simdi sussuz Allah kahretmesin yaaa
Adiga81 2 yıl önce
Bu tür çalışmalar gece yarısından sabaha kadar yapılmalı.
şengul 2 yıl önce
Hangi isiniz düzgunki!!!!
Kieros 2 yıl önce
Kockoca il merkezini köy gibi susuz bırak. Beceriksizliğin kitabını yazmaya çalışıyorsunuz
ogretmen 2 yıl önce
işten eve geldigimiz saatte su kesintisi oluyor ve biz bunu kesintiye yarim saat kala sosyal medya üzerinden arkadaslarimizdan öğreniyoruz. çok mu zor sabahtan belediye tarafından haberdar edilmek.vatandaşi mağdur etmek bu
Düzce 2 yıl önce
Neyi doğru ve düzgün yaptılar ki bunu yapsınlar kurumsallık sifir
Vatandas 2 yıl önce
Mesai bitti eve geldik.aksam saatinde yapilacak ismi.neyin kafasini yasiyonuz geri zekalilar...
Gunduzler cuvalami girdi...
Isin auyunu cikardiniz.
Baskani gale alan mi yok.
Olacak iş değil 2 yıl önce
Tahammül edilebilir gibi değil.Çok ciddi bir sorumsuzluk örneği bu.Arızalar zaten aldı başını gitti mesuliyet makamlarının bu konuda daha duyarlı olması gerekir.Özlü hepten bitirdi kendini de bizi de ...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın