banner851

banner614

DURUMU İYİYE GİDİYOR…

Bir süredir Koronavirüs Tedavisi gören ve 9 Ocak Cuma akşamı tedavi gördüğü Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nden tam donanımlı ambulans ile Ankara Şehir Hastanesine sevk edilen Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam’dan sevindiren haber geldi. Ankara Şehir Hastanesi Yoğun Bakım servisinde tedavisi devam eden Çam’ın sağlık durumunun iyiye gittiği ve bugün yoğun bakım servisinden çıkartılacağı öğrenildi.

banner619
Gündem 11.01.2021, 13:17 11.01.2021, 14:53
1735
DURUMU İYİYE GİDİYOR…

24 gündür Yeni Tip Covid-19 salgını ile mücadelesini sürdürenYığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, geçtiğimiz Cuma akşamı tedavi gördüğü Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Servisinde durumunun ağırlaşması üzerine, Ankara Şehir Hastanesi’ne sevk edilmişti.

Ankara Şehir Hastanesinde tedavisi devam eden Başkan Çam’ın sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi. Bugün tedavi gördüğü Yoğun Bakım Servisinden çıkartılması beklenen Çam’ın genel sağlık durumu ile ilgili MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve Genel Merkez Yöneticilerinin sürekli bilgi aldığı öğrenildi.

Çam’ın sağlık durumu ile ilgili gelişmeleri kamu oyu ile paylaşan MHP Yığılca İlçe Başkanı İlhan Yalçın, “Belediye Başkanımız Rasim Çam'ın durumu şuan aldığımız bilgiye göre gayet iyidir. Bu gün içinde yoğun bakım tedavisi normale dönecektir. Hiçbir algıya itibar etmeyiniz tüm sevenlerimizin bilgisine” diye konuştu.  

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Oğuz şahinkaya 9 ay önce
Ne anlatıyorsun sayın Faruk özlü
Oturduğun yerden bi yerlere merhumların isimlerini vereceğine esnafı dolaş...
Konuralp'de tarihi eşyalar bulunur Faruk özlü orda,Düzce de esnaf kan ağlar Sayın Faruk özlü kayıplar da