banner851

banner614

DÜZCE DOĞA’DA 19 MAYIS HEYECANI

banner619

Düzce Doğa Okulları 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı okulun konferans salonunda düzenlenen etkinlikle kutladı.

banner846
Gündem 18.05.2018, 17:54 18.05.2018, 20:46
541
banner844

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’da tutuşturduğu kurtuluş meşalesinin Anadolu’da elden ele, gönülden gönüle dolaşmasının 99.yılı Düzce Doğa Okulları’nda coşku ile kutlandı.

Doğalı öğrencilerin hazırladığı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı aziz şehitlerimiz huzurunda 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulması ve istiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Günün anlam ve önemine ilişkin konuşmayı ise Düzce Doğa Okulları Beden Eğitimi Öğretmeni Deniz Arslankılıç yaptı.

Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi dinlenilmesinin ardından Düzce Doğa Okulları 9/A Fen sınıfı öğrencisi Işılay Şahin “Gençliğin Ata’ya Cevabı”nı okudu.

Yine lise öğrencilerinin hazırladığı Ege Yöresine ait zeybek gösterisi büyük beğeni topladı. Program, dans gösteriler, türküler ve basketbol gösterilerinin sergilenmesi ile devam etti.

Program ortaokul öğrencileri tarafından hazırlanan “Back To Summer” adlı İngilizce oyunun sergilenmesinin ardından sona erdi.


Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (2)
Ay yıldıza kurban 3 yıl önce
Allah doğa okullarının kurucularından razı olsun yolları açık olsun bu haberleri okuyunca çok umutlanıyorum gençlerimizi çumhuriyete bağlı yetiştiren herkese duaciyız
Ritimci Fikret 3 yıl önce
Gazi MustafaKemal ve silah arkadaşlarını rahmetle minnetle anıyorum. Çocuklarda geçmişini unutmuyor ne güzel. Hatırlamak ve hatırlanmak insanı gururlandırıyor. Ne mutlu Türküm diyene...
16°
parçalı az bulutlu