banner851

banner614

DÜZCE’DE SESSİZLİK HAKİM

Düzce’de, korona virüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında cadde ve sokaklar boş kaldı.

banner619
Gündem 26.12.2020, 10:30 26.12.2020, 10:34
1326
DÜZCE’DE SESSİZLİK HAKİM

Düzce’nin en kalabalık meydan, cadde ve sokaklarında güvenlik güçleri ile belediye ekipleri dışında kimse kalmadı. Fırın, lokanta ve eczane gibi yasak kapsamı dışındaki yerlerin kapalı olduğu kentte, temizlik ekipleri de görevlerini yaptı.

Düzce’nin en kalabalık cadde ve sokaklarında hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamalarının 4’üncü hafta sonunda sokaklar sessizliğe büründü. Düzce Belediyesi ise kısıtlamadan muaf olan kişiler için her yarım saatte bir hatlara otobüs koydu.

Ayrıca Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler kısıtlamayı ihlal eden vatandaşlara yönelik çalışma gerçekleştirdi. (İHA)

Yorumlar (3)
Canan 9 ay önce
Demek ki çıkılmasa çıkılmaya biliyormuş
Düzceli 9 ay önce
Nerede belediye dezenfekteli yıkama yapmaya çıksada çalışırken görsek.Bilhassa 13.14. Bölgede belediye hiç yok.
Şampiyon 9 ay önce
Zaten zehir soluyoruz malum düzcemizin havası bu genişlemeyle sürünerek ölürürüz artık. Ey ahali yapılan fabrikalar Düzce halkına hiçbir fayda zerre kadar fayda sağlamamıştır devamlı göç bunun sonucunda trafik, altyapı yetersizliği zehir hava gibi bir çok sıkıntıyla karşılaştırmıştır. Bu fabrikalar çalışanların hakkını kesinlikle varmemektedir gelenler de vermiyecektir . Tarımla uğraşmak toprağımızı değerlendirmek kesinlikle bu fabrikaların verdiği rakamlardan daha fazla halkımıza kazandırır bu tartışılamaz.