banner851

banner955

Düzce’den artistler aranıyor

TRT ‘de Salı akşamları ekrana gelen İpsiz Recep dizisinin Düzce’de çekilecek bölümleri için bölüm oyuncuları ve figüranlar aranıyor.

Gündem 29.10.2008, 13:23
223
Düzce’den artistler aranıyor
banner1032

Salı günü akşamları TRT ekranlarında ilgiyle izlenen İpsiz Recep dizisinin Düzce bölümünde oynayacak bölüm oyuncularına ve figüranlara ihtiyaç duyuluyor. Halen 4. bölümü ekranlara gelen, 6.bölümünün çekimleri tamamlanan İpsiz Recep dizisinin, bundan sonraki bölümlerinin Düzce’de çekilmesi planlanıyor.

Dizi ekibi İstanbul’dan ana karekterler dışında oyuncu ekibini Düzce’ye getirmeyecek. Dizinin bölüm oyuncuları ve figürasyon oyuncuları Düzce’den seçilecek.

Düzce’den dizide oynamak isteyen her yaştan kadın erkek herkesin film platosunun kurulma çalışmalarının bulunduğu yerdeki başvuru merkezine başvurmaları ve bulunan formları doldurmaları istendi.

Yapılacak başvurularla birlikte başvuru yerinde birde fotoğrafçı bulunacak ve başvuruda bulunanların resimlerini çekecek. Başvurular daha sonra dizinin yönetmeni ve yapımcıları tarafından değerlendirilerek dizinin Düzce çekimlerinde rol alacaklar.

banner844
Yorumlar (0)
13
parçalı az bulutlu