banner851

banner614

DÜZCE’NİN BU HAFTAKİ KONUĞU BÜLENT ARINÇ

banner619

Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen “Türkiye Vizyon Konferansları”nın üçüncü hafta konuğu TBMM Eski Başkanı, Başbakan Eski Yardımcısı, AK Parti’nin Kurucu isimlerinden, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç olacak.

banner846
Gündem 28.10.2019, 09:35 28.10.2019, 19:07
1124
banner844

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğünün organizasyonu ile  her Cuma Kültür Merkezinde düzenlenen “Türkiye Vizyon Konferansları” bu hafta da önemli bir siyasetçiyi Düzceliler ile buluşturacak. 65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ’nün bizzat ilgilendiği konferansların üçüncü haftasında TBMM Eski Başkanı, Başbakan Eski Yardımcısı, AK Parti’nin Kurucu isimlerinden, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç Düzcelilere tecrübelerini aktaracak.Türk siyasi tarihi, kültür ve hukuk konularında bilgilerini aktarması beklenen Arınç, 1 Kasım Cuma günü saat 18:00’de Kültür Merkezinde olacak.

Yorumlar (12)
İlker kepir 2 yıl önce
Atı alan Üsküdarı geçti, atı ona verenlerle Üsküdarı geçirenlere yazıklar olsun. Adalet bu birde bizim köyde Adalet var oda hasta, kör, topal, işine geldiğini duyar işine gelmeyince duymaz?????
Memet 2 yıl önce
Oğlu vekil olmasaydı simdi hangi partide olurdu acaba?
Siyaset 2 yıl önce
Arınç mı kaldı gündemi boşa işgal etmeyin
Kartal 2 yıl önce
Ağlaya ağlaya ağlattınız milleti,siz aldatıldınız !!!Ama gerçekte siz aldattınız milleti.Ülkeye bir terör örgütü hediye ettiniz. Hediyenizi ...
vizyon 2 yıl önce
koşulsuz biat
Ali Ekrem 2 yıl önce
Maaşını sorsak edepsiz der mi bize?
Last ammunition 2 yıl önce
Denize dusen yilana sarilirmis.
değmez 2 yıl önce
vakit israfı olur
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
kapalı