banner851

banner955

Düzce'nin Gururu Olmaya Aday Bölüm.

Sosyal Güvenlik programı koordinatörü Muzaffer Çabukoğlu'nun yaptığı araştırmalar ve başarılı çalışmaları sonucunda açılan sosyal güvenlik bölümünü Türkiye'nin ilki olmanın yanı sıra Düzce'nin gruru olmaya aday.

Gündem 20.10.2009, 18:02
218
Düzce'nin Gururu Olmaya Aday Bölüm.
banner1032

Düzce Üniversitesi kuruluşuyla birlikte üst üste geliştirdiği projelerle değer üretmeye devam ediyor. 30 yıl önce kurulan Düzce Meslek Yüksek Okulu ile 17 mart 2007 tarihinde kurulan Düzce Üniversitesi aradan geçen 2.5 yıllık süre içinde yaptığı çalışmalarla Türkiye genelinde adından söz ettirmeyi başardı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer Düzce Milletvekilleri Metin Kaşıkoğlu, Celal Erbay, Vali Bülent Kılınç ve Rektör Funda Sivrikaya Şerifoğlu başta olmak üzere öğrencilerin alkışları arasında katılımcılara sosyal güvenlik bölümü hakkında detaylı bilgiler veren sosyal güvenlik programı koordinatörü Muzaffer Çabukoğlu bölümün ne kadar önemli olduğunu türkiyede ilk olmanın büyük avantajlar sağlayacağını ve sosyal güvenlik bölümünün geliştirilmesinin yanı sıra bölüm mezunlarına iş imkanlarının sağlanması konularında Bakan'dan destek istemesi salondan büyük alkış aldı.

banner844
Yorumlar (0)
22
açık