banner851

banner614

GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI

banner619

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası’nın 98. yılı Anıtpark Meydanı’nda düzenlenen çeşitlik etkinliklerle kutlandı. Etkinliğe protokolden katılım olmaması ise dikkat çekti.

banner846
Gündem 15.05.2017, 12:22 16.05.2017, 12:00
817
banner844

Anıtpark Meydanı 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası kutlamalarına ev sahipliği yaptı. Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikler Düzce Belediyesi önünden Anıtpark Meydanı’na yapılan yürüyüş ile başladı. Etkinliğe protokolden katılım olmaması dikkat çekti.

Program, Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci’nin Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu ve saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Türkiye Cumhuriyeti’ni omuzlarda yükselteceksiniz
Dereci, günün anlamı ve gençlerin bu ülke için büyük önem teşkil ettiğine ilişkin yaptığı konuşmada büyük özverilerle kurulan Türkiye Cumhuriyeti emanetini yaşatmanın ve sonsuza kadar korumanın en önemli sorumluluklardan olduğunu söyledi.

Gençlere seslenerek açıklamalarına devam eden Dereci şu ifadelerde bulundu:

“Türkiye Cumhuriyeti’ni omuzlarda yükselteceksiniz. Ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesine sizler taşıyacaksınız. Sevgi, saygı, hoşgörü ve uzlaşma ortamı içerisinde üstesinden gelinecek bir sorunun bulunmadığını unutmamalısınız.”

Program Gençlik Merkezi Halk Oyunları Kulübü Karadeniz Yöresi Halk Oyunları Topluluğu tarafından hazırlanan gösterilerle devam etti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı sporcular ise Jimnastik, muay thai, tekvando, karate gibi çeşitli branşlardan gösterilerini katılımcılara sundu.Yorumlar (1)
sahin 4 yıl önce
ne mutlu türküm diyene