banner851

banner614

“GENEL SEKRETER” YOLDA…

Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği için arayış sürerken yeni bir isim zikredilmeye başlandı. Genel Sekreter olarak atanacak kişinin İSKİ Genel Müdürlüğü’nde görev yapan bir İnşaat Yüksek Mühendisi olduğu öğrenildi…

banner619
Gündem 24.08.2013, 18:18
330
“GENEL SEKRETER” YOLDA…

Düzce İl Özel idaresi Genel Sekreterliği için isimlerin belirlenmesi çalışmalarına devam edilirken yeni bir isim üzerinde çalışmaların devam ettiği ve son şeklin verilmesinin ardından ismin açıklanacağı öğrenildi.

Düzce doğumlu olan şahsın 2004 yılına kadar Sakarya Büyük Şehir Belediyesi ‘nde Fen işlerinde görev yaptığı ve daha sonra İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi ‘nde görev başladığı ve o günden beri de bu kurumda İnşaat Yüksek Mühendisi olarak hizmete devam ettiği öğrenildi.

Salim Duman şu anda İSKİ’de görev yapıyor.. Kuzey İSKİ Katık Atık Su Arıtma Tesisleri Müdürlüğünde İnşaat Yüksek Mühendisi olarak görev yapan, 1970 Düzce doğumlu Salim Duman evli ve dört çocuk babası. Genel Sekreterlik için adı kulislere yoğun olarak geçen ve göreve başlamasına kesin gözüyle bakılan İnşaat Yüksek Mühendisi Salim Duman, Arapça ve İngilizce biliyor..

Haber; E. TAYHAN

Yorumlar (0)