banner851

banner955

“Günde 150-200 vatandaş başvuruya geliyor”

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Hüseyin Tanrıverdi parti olarak yerel seçimlere hazırlık sürecinin devam ettiğini söyledi.

Gündem 01.11.2008, 17:12
205
“Günde 150-200 vatandaş başvuruya geliyor”
banner1032

Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesi bütün partiler hazırlıklarına başlarken Ak Parti'de de hazırlık süreci devam ediyor. Yerel seçimlerle ilgili Ak Parti'nin çalışmalarını değerlendiren Yerel Yönetimler Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, parti olarak seçim hazırlıklarının sıkı bir şekilde devam ettiğini belirterek “ Düzce, genel seçimlerde olduğu gibi yerel seçimlerde de örnek gösterilecek bir il olacak. Ak Parti'nin Düzce'de ciddi çalışmaları var ve 11 Belediye'nin 10'unu Düzce'de almayı başardık. Bu seçimlerde bu başarıyı daha da arttırmayı düşünüyoruz.” dedi.

10 Kasım'da başlayacak adaylık başvurularını da değerlendiren Tanrıverdi, “Seçimlerde adaylık başvuruları için Genel Merkezimize her gün 150-200 vatandaşımız başvuruyor. Bu da partimizin başarılı çalışmalar içerisinde olduğunu göstermektedir. Düzce'de de başvurular yüksek oranda. Yerel seçimlerde başarılı olmak için ciddi şekilde çalışmalarımız devam ediyor.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
18
kapalı