banner851

banner955

GÂVURDAN ALINAN AKILLA MÜSLÜMANIN ÖNÜNE FİKİR KOYULMAZ

Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal, bir kez daha kimsenin odaklanmadığı bir Türkiye gerçeğine parmak bastı. 1900’lü yıllardan bu yana kurdukları oyunda Türkiye’ye adeta figüran rolü biçen ve ülkeyi istedikleri gibi yönetmek isteyen dış güçlerin artık güçlenen ve oyun kurucuya dönüşen Türkiye karşısına sinsi emellerine ulaşamadığını vurgulayan Ünsal, “Tarihten yola çıkıp dost düşmanı iyi bilmemiz lazım. Gâvurdan alınan akılla Müslüman’ın önüne fikir koyulmaz. Artık bu numaraları yemezler.” dedi.

Gündem 12.10.2021, 16:30
1004

Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal, Öncü TV ve 100.2 Öncü Radyo ortak yayınıyla pazartesi, çarşamba ve cuma günleri, saatler 18:30’u gösterdiğinde, Düzce ve ülke gündemine dair canlı olarak değerlendirmelerde bulunduğu ‘Yorumlu-yorum’ programında yine konuşulmayanları yüksek sesle dile getirdi.

Türkiye’nin yönetiminde söz sahibi olan ve tarihte iz bırakan büyük devlet adamlarına yönelik hastalık üzerinden kurulmak istenen oyunlara dikkat çeken Ünsal, geçmişten bugüne dış odakların hain planlarının devam ettiğini ancak Türkiye’nin artık eski Türkiye olmadığını vurguladı.

Ünsal’ın örneklemelerle oldukça yerinde tespitlerde bulunduğu o yorumlar şöyle:

“Ecevit o olaydan sonra hasta edildi”

“Cuma günü akşamı Sayın İlhamı Caboğlu bize konuk oldu. MHP il başkanı ile aramızda güzel bir sohbet gelişti. Burada bir konu vardı ve biz de bunu açmak istedik. 2002’den önce Türkiye’yi yöneten rahmetli Bülent Ecevit dönemin dış işlerinden bir diplomat gelip Amerikalılar’ın kendisiyle görüşmek istediğini beyan ediyor, konu ise Irak’a yapılacak olan operasyonda Türkiye’deki üstlerin kullanılmak istenmesiydi. Bülent Ecevit’in cevabı ise ‘Bana kimse bu konu ile ilgili gelmesin. Biz kayıtsız şartsız bunu kabul etmeyiz.’ oluyor. Ecevit o olaydan sonra hasta edildi ve o zamanki şartlarda çok ağır bir hastalığa yakalandı ve Ecevit Başkent Üniversitesi Hastanesi’nden bir gece yarısı korumaları ile birlikte çıkarıldı.

“Kongreden sonra Gazi Mustafa Kemal’in sağlığı ciddi derecede bozuldu”

Rahmetli Ecevit’ten Gazi Mustafa Kemal’e gidelim. Gazi Mustafa Kemal iktisat kongresine giderken Balıkesir’de Ulu Cami’de hutbeye çıkıyor. Fakat hutbe halife iradede. İzmir İktisat Kongresi’nden sonra da Gazi Mustafa Kemal’in sağlığı ciddi derecede bozuluyor. Bunlar dikkat edilecek konular.

“ABD’den gelen habere göre Sayın Erdoğan’ın 2023 seçimlerine katılamayacak”

Geçtiğimiz günlerde ABD’de olan bir kurumun en büyük özelliği ise dünyayı yönetmiş ya da yöneten kişilerin burada üye olması ve başka bir tabirle CIA gibi kurumların düşünce kısmı olması. Buradan gelen bir habere göre; Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın rahatsız olduğu ve 2023 seçimlerine katılamayacağı yönündeydi.

Turgut Özal’ın vefatında da ilginç noktalar var

Düşünüldüğünde rahmetli Turgut Özal’ın ölümünün de hala aydınlanmadığı köşkte geçirdiği kalp krizi esnasında doktorunun orada olmaması ve gönderilen ambulansın oraya değil başka bir adrese gitmesi ilginç konulardır.

“Bu ülkeye aşkla bakan devlet başkanlarımız, ülkeye göz koyanlar tarafından bertaraf edilmeye çalışıyor”

Bunlara böyle bakıldığında bu ülkeyi çok seven, bu ülkeye aşkla bakan, milletine hizmet etmeyi bir ibadet sayan bir ilke olarak koyan devlet başkanlarımız, bizi yönetenler; bu ülkeyi sevmeyen bu ülkeye göz koyanlar tarafından bertaraf edilmeye çalışıyor. Hepsini rahmetle anıyoruz. Rahmetli Mustafa Kemal rahmetli Özal ve rahmetli Ecevit’ten sonra geldiğimiz noktada halkımızın yaşanan olayları anlaması için Abdülhamit Han’ı anlaması lazım, iyi tanıması lazım, tarihini iyi bilmesi lazım. Abdülhamit anlaşılmadan 19. ve 20. yüzyıldaki emperyal güçleri…

banner844
Yorumlar (5)
Yeter yaw 1 yıl önce
Sen ne anlatıyon birader, ne yaşıyon sen?
Ayşe tekin 1 yıl önce
Yalakalıkta kendini aştı öncü, heberi yapan da mafyababası mı.? Koğuş agasımı belli değil yalayın bakalım daha ne kadar aşağılık olacak sınız
Düzceli 1 yıl önce
Valla sadocum kusura bakma sonraki seçimde geldiği gibi gidecek :)
Halk 1 yıl önce
Turk milletine kazik atmakmi aşk..Celladina asik olmus bir kesim deseydin..
Aa 1 yıl önce
Fındık fiyatının düşmesi aklını kim veriyor ve kim uyguluyor peki?
Yeni Sayımız