banner851

banner614

HABERİMİZ ÜZERİNE AÇIKLAMA!

banner619

Konuralp’te eski ve bakımsız otobüslerde yolculuk yapan vatandaşların şikayetlerini dile getirdiğimiz haberimizin ardından Düzce Belediyesi, Konuralp - Düzce Üniversitesi ve Merkez arasındaki bağlantıyı kesintisiz şekilde sağlayacak otobüs güzergah ve hatlarını belirlediklerini açıkladı. Hazırlanan master plana göre otobüsler 12 metre uzunluğunda yeni otobüslerle değiştirilecek.

banner846
Gündem 11.08.2015, 11:08
4540
HABERİMİZ ÜZERİNE AÇIKLAMA!
banner844
Düzce Belediyesi 2015-2016 eğitim öğretim yılı başlamadan özellikle Konuralp ve çevresine başlayan hareketliliğe otobüs hatlarını düzenleme getireceğini açıkladı. Ulaştırma Müdürlüğü, Konuralp ve Merkez arasındaki bağlantıyı sağlayan Özel Halk ve Beçi Kooperatifi otobüslerinin tek tipleştirilmesi için harekete geçti.
Bir süredir Düzce'de düzenlenen "Ulaşım Master Planı Toplantısı" ve devamında İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile İETT ekiplerinin de dahil olduğu şehir içi hat düzenleme ve yenileme görüşmeleri sonuçlarını vermeye başladı.
Özellikle Konuralp'de Düzce Üniversitesi ana kampüsü ile araştırma hastanesinin yer alması ve yolcu trafiğinin yoğun olması bu bölgede yaşanan ulaşım sorunlarını sık sık gündeme getiriyordu.
Bu çerçevede başlatılan ulaşım planı hazırlama çalışmaları Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş başkanlığındaki heyetin İETT ile yaptığı görüşmeler ile hazırlanan "Ulaşım Master Planı" ile çözüme kavuşuyor.
Ulaştırma Müdürü Murat Gülmez, yaptığı açıklamada hazırlanan plan hakkında bilgiler vererek "sorunların asıl kaynağını oluşturan ve ulaşım sisteminde çarpıklığa neden olan Beçi Kooperatifi otobüslerinin yenilenmesi konusunda hat üzerinde çalışan şoförlerle anlaşma sağladık. Bu kapsamda şoförlerin tamamı otobüsünü yenileyerek Özel Halk Otobüsü hizmetimizle aynı kaliteye taşıyacak. Ayrıca biz de Düzce Belediyesi olarak yeni eğitim öğretim yılı başlamadan Konuralp'de düzenlediğimiz otobüs hatlarına 12 metre uzunluğunda yeni halk otobüsleri koyacağız. Çok kısa sürede merkez ve çevresinde ulaşım sorunu kalmayacak" dedi.
“Konuralpliler: artık icraat görelim” başlıklı haberimizle Konuralp’teki eski ve kirli otobüsleri gündeme getirmiştik. 

HABER;S.KAŞKIR
Yorumlar (8)
kimse kim önce yolculuğu 6 yıl önce
Konuralp vatandaşı ilk önce otobüse binmeyi öğrensin cebinde kart taşısın durak nedir otobüs nerde beklenir onu öğrensin evum burda burda inecem deme işlerini bıraksın ticari taksi değil otobüs çok bile eski arabalar kasabaya
yolcu 6 yıl önce
Biri evden çıkar birinin kartı olmaz elinde para fazla bileti olan varmı der arkadaş niye kimse kendine bakmıyor memur gibiler car car çene çalıyor burda öncü öncü diyorsunuz
vatandaş 6 yıl önce
Konuralp memur kardeşe bişey soracam acaba kendisi çokmu düzgünde şikayet ediyor zamanında gelmeyen otobüsler acaba niye geliyor diye hiç sordumu heryer tıkalı birgün işi yoksa gelsin görsün bakalım okadar kolaydı. ..bekleriz memur seni buraya
DD 6 yıl önce
BİR DE ZAMANINDA DURAKLARDA OLSALAR
DD 6 yıl önce
BAKALIM KAÇ GÜN SEFERDE KALACAKLAR ?
Kon 6 yıl önce
Boğaziçi otobüslerine bakın önce. Her seferinde paket halinde gidiyor. Öncü buna da el at
Konuralp Memur 6 yıl önce
bu söylediğiniz otobüsler zamanında konuralpe zaten girmişti. yok otobüsün altı sürtüyor yok ses geliyor bahaneleri ile geri çektiler. Öncü tv lütfen otobüs saatlerinde durağa gelin bakın zamanında gelmiyorlar. Ağızlarında sakız labali hareketler.
okan 6 yıl önce
iyi bir haber hatta süperrrrrr
19°
kapalı