banner851

banner614

HASAN GÜNDEN DURUMA TEPKİ GÖSTERDİ…

banner619

Koronavirüs vakalarının tırmanışa geçtiği Düzce’de, her sokakta ve köşe başında yerlerde görülen maskeler tehlike saçıyor. Duruma tepki gösteren Düzce Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Hasan Günden, Düzceli vatandaşları duyarlı olmaya davet etti.

banner846
Gündem 30.10.2020, 12:56
780
HASAN GÜNDEN DURUMA TEPKİ GÖSTERDİ…
banner844

Tüm dünyada etkisini sürdüren Yeni Tip Kovid – 19 Salgını küresel çapta tehdidini sürdürürken, Düzce’de vaka sayısında ki artış tehlikeli boyutlara ulaştı.

Düzce’de vaka sayılarındaki artışın en büyük nedenlerinden birisinin de, vatandaşların alınan tedbir ve kurallara yeteri kadar riayet etmemesinden kaynaklandığı ön görülüyor.

Salgınla mücadele kapsamında kullanılan eldiven ve maskelerin duyarsız vatandaşlarca çöp yerine sokak ve caddelere atılması virüsün yayılma hızını arttırmasına yol açarken, duruma Düzce Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Hasan Güden tepki gösterdi.

Günden kendisine ait sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, vatandaşları duyarlı olmaya davet etti.

Günden açıklamasında, şu ifadelere yer verdi:

“Şu an yaşadığımız bu büyük sorun için kullandığımız tek etkili silahımız olan Maske, yeni bir sorun olarak karşımıza çıkmasın.  Çözüm sorun olmasın.  Lütfen yere atmayalım.”

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (2)
Düzceli 7 ay önce
Siz gelinde araştırma hastanesinin otoparkına ve yollarına bakın ne kontrolvar ne bir şey diyen
Düzceli 7 ay önce
Hasan gündem sizde tehlike saçıyorsunuz.İcratınız yok Düzcede,sayılı gün gelip geçer sonrasında selam vermeye yüzünüz olsun.
25°
açık