banner851

banner955

HERKES EĞLENMEK İÇİN, ONLAR HAYAT KURTARMAK İÇİN ORADA

11 Ekim’de başlayan “Düzce Gençlik Günleri” festivalinde her gece hınca hınç dolan Atatürk Anıtı ve Millet Bahçesi alanında 10 binlerce vatandaş gönüllerince eğlenerek o anın tadını çıkarırken, olası bir olumsuzlukta ilk müdahaleyi yaparak hayat kurtaran UMKE, ilk günden bu yana 12 kişilik ekibiyle festival alanında görev icra ediyor. Bu kapsamda birçok vakaya olay yerinde müdahale ederek sağlık açısından güvenliği sağlayan UMKE Ekipleri vatandaşların takdirini kazanıyor.

Gündem 14.10.2022, 11:30 14.10.2022, 11:46
794
HERKES EĞLENMEK İÇİN, ONLAR HAYAT KURTARMAK İÇİN ORADA

Düzce Sağlık Müdürlüğüne bağlı UMKE ekipleri Atatürk Anıtı Meydanında Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Düzce Gençlik Günleri’ etkinliklerinde festivale katılan ve sağlık problemi yasayan vatandaşlara yerinde sağlık hizmeti veriyor.

Bu kapsamda festivalin başladığı günden bu yana birçok vakaya yerinde müdahalede bulunarak hastaneye gitmeye bile gerek duymadan vatandaşların sağlığına kavuşmasını sağlayan UMKE Ekibi, Düzceli vatandaşlar tarafından yürüttüğü çalışmalardan dolayı takdir topladı.

Herkesin eğlenmek için geldiği alanda, eğlenmeye gelenlerin sağlık güvenliği için görev yapan 12 kişilik ekip, eğlencenin başladığı saatten kalabalığın dağıldığı saate kadar, araç gereç ve ekipmanlarıyla alanda nöbet tutuyor.

UMKE Ekiplerinin bu özverili çalışmaları vatandaşlar tarafından beğeni toplarken, sağlık problemi yaşayan vatandaşlar ise anında müdahale edilerek sağlıklarına kavuşturuldukları için Düzce İl Sağlık Müdürlüğü ve UMKE Ekiplerine teşekkür etti.

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız