banner851

banner614

İKİ İLÇEDE KONGRE TAMAM

banner619

AK Parti Akçakoca Gençlik Kolları Olağan 5. Kongresi sonunda mevcut Gençlik Kolları Başkanı Serdar Özcan bir kez daha başkanlığa seçilirken, Gümüşova’da ise yeni Gençlik Kolları Başkanı Tuncay Yak oldu.

banner846
Gündem 20.11.2017, 10:35 20.11.2017, 15:28
1112
banner844

AK Parti Akçakoca Gençlik Kolları seçimi yapıldı. Kongreye Gençlik Kolları MKYK Üyesi Ahmet Duman,  il yönetim kurulu üyeleri Özgür Bergut, Okan Acar, Şinasi Tuzluoğlu, Sedat Özdemir, İl Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Sert ve yönetim kurulu üyeleri,  İlçe Başkanı Dergah Akça, Belediye Başkanı Cüneyt Özdemir,  belediye meclis üyeleri, İl genel meclisi üyeleri ve parti üyeleri katıldı.

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, konuklara yönelik olarak yaptığı konuşmada, gençlik kollarında bugüne değin verilen çabalar için teşekkür ederken, yeni seçilecek yönetime de kolaylık ve başarı dileklerini sundu.

AK Parti İlçe Başkanı Dergah Akça, konuşmasında, ülkenin içinden geçtiği bu süreçte gençliğin dinamik ve gelişime açık yanının partileri açısından çok değerli görüldüğünün altını çizerek, seçilecek başkan ve yönetime başarı temennilerinde bulundu.

“Cumhurbaşkanımızın açtığı yolda yürüyeceğiz”
Kongrede son konuşmayı yapan Gençlik Kolları Başkanı Serdar Özcan ise konuklara hoş geldiniz diyerek başladığı konuşmasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açtığı yolda yürüyeceklerini söyleyerek sözlerine devam etti.

Türkiye’de ümmet sevdasına sahip olan bir gençlik olduklarını ve gerekirse bu dava için canlarını feda etmekten çekinmeyeceklerini ifade eden Özcan, ilçe gençlik kolları kongresinin vatana ve millete hayırlar getirmesini dileyerek konuşmasını tamamladı.

Mevcut gençlik kolları başkanı Serdar Özcan’ın tek aday olduğu kongrede  Özcan ve yönetiminde yer alan üyeler konuklara tanıtıldı.
Yapılan seçimlerde Serdar Özcan bir dönem daha gençlik kolları başkanlığına seçilirken, kongre sona erdikten sonra AK Parti Akçakoca Gençlik Kolları yönetimi, konuklarla ve yönetim olarak toplu hatıra fotoğrafları çektirdi.

Gümüşova Gençlik Kolları Başkanı Yak oldu
AK Parti Gümüşova 5. Gençlik Kolları Kongresi de geçtiğimiz haftasonu gerçekleştirildi. Kongrede yapılan seçim sonunda Tuncay Yak Gümüşova Gençlik Kolları Başkanı oldu. Kongrede konuşan katılımcılar, yeni Gençlik Kolları Başkanı Tuncay Yak ve yönetim kuruluna başarılar diledi.

Haber: C. ÜSTÜNER 

Yorumlar (3)
Birisi 4 yıl önce
Sayin gumusovali arkadas yonetimlerde sanada yer verilebilerdi keske sen yer alsaydinda sen boy gosterseydin biseyler yapanlar hakkinda elestiri yapacagina. Ama bence helal olsun genclere biseyler yapmislar ki meyve veren agac taslaniyor
gümüşovalı 4 yıl önce
gümüşovada bu kadro ile akp ile kesinlikle kaybedecek
Hasan kılıç 4 yıl önce
Helal olsun akp gençlerine bütün ilçeleri kongre yaptı muhalefetin ana kademelerinden hareketliler