banner851

banner955

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ YERİNDE İNCELEDİ

İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde yapımı tamamlanan yeni idari hizmet alanı ve yapımı devam eden yeni poliklinik hizmet alanı çalışmalarını ziyaret ederek yerinde incelemelerde bulundu.

Gündem 24.05.2022, 10:16 24.05.2022, 17:19
2581
banner986

Hastane Başhekimi Op. Dr. Volkan Temi ’nin de hazır bulunduğu ziyarette, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde yeni oluşturulan ve yapımı devam eden hizmet alanları hakkında Başhekim Op. Dr. Volkan Temi tarafından, Dr. Yasin Yılmaz' a, detaylı bilgilendirmelerde bulunuldu.

Yapımı tamamlanarak taşınma işlemlerine başlanan yeni idari hizmet alanlarını da ziyaret eden Dr. Yılmaz, “daha kullanışlı ve ferah olan yeni hizmet alanlarının personellerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Dr. Yılmaz, İdari bölümlerde yapımı devam eden poliklinik odalarının en kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağını belirtti.

Yeni oluşturulacak alanlarda, hastanede mevcut olan poliklinik oda sayısına ek olarak 10 adet daha poliklinik hizmet odasının kazandırılacağını da ifade eden İl Müdürü Yılmaz; “yeni poliklinik odaları ve bekleme alanları daha kullanışlı ve geniş olacak. Böylelikle vatandaşlarımıza daha ferah ve kaliteli ortamda sağlık hizmeti sunulacak” diyerek sözlerine son verdi.

banner844
Yorumlar (2)
Vatandaş 3 ay önce
Hastane yapıyorsunuz bina yapıyorsunuz da doktor yok doktor! Önce doktorları elinizde tutun!
Vatandaş 3 ay önce
Sağlık müdürü nereye gitse gazetecileri çağırıyor. Bu kadar görüntü vermek onun iyi çalıştığı anlamına mı geliyor. Muayene için vatandaş randevu alamıyor.
26
açık