banner851

banner955

İLK SEFER VALİLİĞE

Düzce Belediyesi araç filosuna 5 yeni körüklü otobüs daha ekledi. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü'nin katıldığı törenle hizmete giren otobüsler, ilk seferini Düzce Valiliği'ne yaptı. Bakan Özlü ve eşi ile protokol ve basın Düzce Valiliği'nde düzenlenen Coğrafi İşaret Tescil Töreni'ne yeni otobüslerle gitti.

Gündem 04.03.2018, 13:35 05.03.2018, 15:32
3463
İLK SEFER VALİLİĞE

Bir dizi açılış ve program için Düzce'ye gelen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Kapalı Pazaryeri ve Sosyal Yaşam Merkezi Açılış Töreni sonrası Düzce Belediyesi'nin araç filosuna eklenen yeni otobüslerin sefere alınışı dolayısıyla düzenlenen kurdele kesim törenine katıldı. Kurdele kesimi sonrası otobüsleri inceleyen Bakan Özlü ve beraberindeki heyet, Düzce Valiliği'ne de yeni otobüslerle gitti. Böylelikle Düzce Belediyesi araç filosuna eklenen 5 yeni körüklü otobüs ilk seferini Cumhuriyet Mahallesi'nden Düzce Valiliği'ne yaparken, ilk yolcuları da Bakan Özlü ve eşi Prof. Dr. Onur Özlü ile protokol ve basın olmuş oldu.

Düzce Valiliği'nde düzenlenen Coğrafi İşaret Tescil Töreni'nde Düzce Köftesi, Düzce Acıkası, Akçakoca Mancarlı Pidesi ve Akçakoca Melengücceği'nin tescili duyurulacak.

Bakan Özlü'nün katılacağı son program ise AK Parti Düzce Kadın Kolları Kongresi olacak. D-100 Karayolu üzerindeki bir otelde gerçekleşecek kongre, saat 14:00'da başlayacak.
Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (9)
VAHAP 5 yıl önce
Öyle hale gelmişiz ki "TEK İŞİMİZ ELEŞTİRMEK" Bakanın var Düzceden bu bir nimet değil mi? Okus Pokusla hiç bir şey olamaz. Zamanla her şey olur inşaAllah. Her şeyin 4 4'lük olmasını bekleme o olmaz olmayacak. Düzcede şu 10 yıldır sanayileşme ilerlemesi insanlara iş istihdamı sağladı bunu inkar edemeyiz.
Kenan 5 yıl önce
Düzce Belediyesi'nin kendi otobüsleri yolcu taşımacılığı yapmıyor ki. Hep özel halk otobüsü var. Bunlar hangi hatta çalışacak. Bilen varsa cvp istiyorum
Hayırdır 5 yıl önce
bu il başkanı heryerden çıkıyor protokolde işi ne bu adamın
iyi misin 5 yıl önce
Adam il başkanı kardaş,çaycı yada odacı değil hayırdır.Protokolde normalde mv. den bile üst sıradadır...Devlet işlerini iyi öğrenmek,sonra yorumlamak lazım...
poyraz 5 yıl önce
Sayın Bakanımıza Düzce için Yatırım istiyoruz.Küçük İşleri Bırakıp kalıcı eser lazım Düzce ye Ticaret ve sanayi Eğitim Alanında .Otobüs Market Vs. Basit işler.
SEVGİ 5 yıl önce
ÖNCE GÜRCÜÇİFTLİK YOLLARINI YAPIN
sevgi candır 5 yıl önce
önce yollar yapılmalı;
denetim 5 yıl önce
Araç kullanırken önümüze direksiyon kıran otobüs şoförlerinden bıktık artık
Ulaştırma 5 yıl önce
Hakkında şikayet olup adli sicili bozuk şöförleri kim aldı kim arkasında kim koruyor onları ve hala neden şöförler ?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20
açık