banner851

banner614

İMAMLARA KAFİR HALKA LANETLİ DEDİ.

banner619

Düzce Diyanetsen mailine gelen bir mail infiale sebep oldu. Ezan okuyan imamlara kafir deme cüretini gösteren kişi ezanı dinleyenlere de lanetli halk demesi diyanet camiasında bomba etkisine sebep oldu.

banner846
Gündem 04.04.2020, 00:49 06.04.2020, 10:54
8452
İMAMLARA KAFİR HALKA LANETLİ DEDİ.
banner844

SAPKIN DENSİZİN YAZDIĞINA BAK.

Murat Mertcan adıyla gelen mailde” Dalga geçer gibi kafiyeli Kıvıra Kıvıra ezan okuyan imamlarınıza söyleyin okuduğu ezanların zerre kadar etkisi yok bu lanetli sahtekar halk üzerinde “ ifadesinde hem ezan okuyanlara hakaret hemde dinleyenlere hakaret içen bu ifade tepki ile karşılandı.

Gelen mailde sapkın ve insani iradeden yoksun ifadeler kullanılırken” Sizler Arap kanı taşıyan Arapça okuyarak bir halt yaptığını sanan Kuran 'da asla yeri olmayan bir iş yaparak Allah’ın Yüce ismini kullanarak cebinize para alan sahte Müslümanlar olarak şimdiden rengini belli etmiş birer kafirsiniz” diyerek ezan okuyanlara kafir diyerek sapkın ifadelerde bulundu.

Sapkın Allah’ın lanetinin din adamlarının üzerine olsun şeklinde yazdığı yazıyla neye kime hangi dine hizmet ettiği anlaşılamadı.

Gelen maili sosyal paylaşım hesabında yayınlayan Şaban Çoşkun isimli din görevlisi” Arkadaşlar bu zındıkta düzce il müftülüğümüze böyle bir. Mail atmış pazartesi günü bu zatı muhteremi savcılığa Diyanet sen düzce şubesi olarak davacı olup mahkemede hesaplaşacağız. Bu gün dosya hazırlandı. Diyerek duyurdu.

Öte yandan provokatör bir dille kalema alınan sapkın bir düşünce ürünü olduğu alenen görülen yazı hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı na müracaat beklenmeden Emniyet birimlerinin resen araştırma yapmaları bekleniyor.

Yorumlar (29)
DİN EĞİTMENİ 1 yıl önce
AMİNNNN......
Dinci 1 yıl önce
Düzce Şirk şehri olmuş..tarikatlara hocalara bu kadarmprim verirsen dine din eklerler.istedikleri gibi konusurlar..Kurann anlamini bilmeyenler duzcede yüzde 90...ve hepinizde hurafe dine inaniyosunuz..Gercek kurana inanan yok..
Hüseyin 1 yıl önce
Ben diyorum fazla özgürlük iyi değildir kendini insan zanneden yaratık dünyanın hiçbir yerinde bu hakareti yapamazsın Almanyada Çalan çanlara çalanlarada hakaret et bakalım ne oluyor
Hans 1 yıl önce
Arapça okuyanlar türk degil
10. Köylü 1 yıl önce
Her doğru her yerde söylenmez denilir fakat öyle değil doğrular söylenmeli. Yazan kişi kim bilmiyorum ama cesaretine hayran...
Yusuf 1 yıl önce
Imamlari eleştirecegine yapabiliyorsan gel de sen yap.
Emlakçı 1 yıl önce
Bu şerefsizi arap çöllerine yollayıp bahtsız bedevi gibi çöl ayılarına öptürmek lazım. Bi tanısak bu melun yaratığıda canlı sesini duyalım tabiki çıkarsa...
vatandaş 1 yıl önce
Şarkı söyler gibi uzata uzata ezan okunmaz, bunu demek istemiş ama demenin de bir usulü var kardeşim, hem ezanlar niye merkezi okunuyor, her caminin imamı, müezzini okusun önceden olduğu gibi, sonra bu imamlar, müezzinler ne yapıyor demesinler!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
23°
parçalı bulutlu