banner851

banner614

İŞİ DÜŞECEKLER DİKKAT!

Düzce Belediyesi, gelir hizmetleri servislerinde yeni bir düzenlemeye gitti. Buna göre daha önce ayrı olan Mali Hizmetler Gelir Servisi ile Su Abone ve Tahakkuk Servisleri birleştirildi.

banner619
Gündem 16.11.2016, 10:15
3040
İŞİ DÜŞECEKLER DİKKAT!

Düzce Belediyesi ana hizmet binasında yeni düzenlemeler yapıldı. Su aboneliği ve fatura ödeme işlemlerinin yapılması nedeniyle belediyede vatandaşların en sık uğradığı birimlerden olan Su Abone ve Tahakkuk Servisleri artık Gelir Servisi ile ortak çatı altında hizmet verecek.

Düzce Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre; belediye ana hizmet binasında bazı birimlerin hizmet ofislerinde değişiklik yapıldığı bildirildi. Buna göre; belediyenin ayrı ofislerinde hizmet veren Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı Gelir Servisi ile Su Abone ve Tahakkuk Servisleri bir araya getirildi.

Birleşme kararı sonrası Su Aboneliği ve Tahakkuk Servisleri Gelir Servisi ofisine taşındı. Daha önce Su Aboneliği ve Tahakkuk Servisi olarak hizmet veren ofis ise Muhtarlık Müdürlüğü olarak düzenlendi. Her iki birim de belediyenin birinci katında bulunuyor.

Yorumlar (4)
Düzceden yükselen ses 5 yıl önce
O kumpanya tamam şu ezik tahsin denen adamın olduğu yer la iki koyunugüdemiyor adam birde tahakkuk da paranın başında e torpil nerden....
Düzceli 5 yıl önce
Ali güney kul hakkını bilse çoktan görevinden ayrılır sade vatandaş olur,Düzce konuşuyor yanlışlarını biraz düşün Ali güney.Sevenin olsun.
kadir 5 yıl önce
iki sene sonra ali güneyin hiçbirşeyini bulamazsın.
Düzceli Esnaf 5 yıl önce
Mali Hizmetler deyince aklıma Ali Güney geliyor.