banner851

banner614

İŞTE DÜZCE’DEKİ SON DURUM…

Düzce’de geçtiğimiz aylarda kontrolden çıkan Koronavirüs salgını vaka sayılarından iyi haberler gelmeye başladı. Alınan tedbirler ile birlikte, vaka sayısı büyük oranda düştü. Yetkililer, vatandaşların rehavete kapılmamaları uyarısında bulunuyor.

banner619
Gündem 19.01.2021, 10:28
1487
İŞTE DÜZCE’DEKİ SON DURUM…

Tüm dünya genelinde etkisini sürdüren Yeni Tip Covid-19 salgınında tehdit devam ediyor. Salgına karşı Türkiye’de büyük mücadele verilirken, İçişleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı’nın aldığı tedbirler sayesinde ülke genelinde olduğu gibi, Düzce’de de vaka sayıları düşmeye devam ediyor.

Düzce’de geçtiğimiz aylarda tamamen kontrolden çıkan vaka sayılarındaki düşüş tabloya yansıdı. Düzce’de toplam vaka sayısı 26 bin 800’e ulaşırken, iyileşen sayısı ise 26 bini buldu. Bugün itibari ile 800 aktif vakanın bulunduğu Düzce’de, salgına bağlı ölenlerin sayısı da 126 olarak kayıtlara geçti. Öte yandan Düzce’de günlük 15-20 vakanın tespit edildiği öğrenildi.  

Düzce’de hızla düşen vaka sayıları nedeniyle yetkililer, vatandaşların rehavete kapılmamaları uyarısında bulunarak maske, sosyal mesafe ve hijyen kuralları başta olmak üzere, alınan tüm tedbir ve kurallara uymaya devam etmelerini istedilerç

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (0)