banner851

banner614

İŞTE YENİ BAŞKAN YARDIMCILARI!

banner619

Düzce Belediyesi Başkan Yardımcıları Ali Güney ile Kadir Badur’un istifalarının ardından yerlerine gelen iki isim belli oldu.

banner846
Gündem 27.10.2017, 23:31 29.10.2017, 17:41
10041
banner844

Peş peşe gelen istifa haberleriyle sarsılan Düzce Belediyesi’nde hareketlilik sürüyor. Başkan Yardımcıları Ali Güney ile Kadir Badur’un gün içerisinde istifa kararlarını kamuoyuna duyurmasının ardından yanıtı en çok merak edilen soru yanıt buldu. İki isimden boşalan başkan yardımcılığı görevlerine AK Partili Belediye Meclis Üyeleri 31 yaşındaki Avukat Elif Sezar Cebar ile 33 yaşındaki İnşaat Mühendisi Özgür Sağlam getirildi.

Düzce doğumlu olan Cebar, ilkokul, ortaokul ve liseyi Düzce'de okudu. 2008 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 2009 yılından itibaren Düzce'de serbest avukatlık yapıyor. 2010 yılında evlendi. 1 çocuk annesi. Siyasi hayatına 2012 şubat ayında AK Parti Düzce Merkez Kadın Kolları yönetimi ile başladı. Kadın kollarında seçim işleri başkanlığı yaptı. Şu an AK Parti il yönetiminde görev yapıyor.

Başkan Ay’ın yardımcılığına getireceği konuşulan isimler arasında adı geçmeyen Cebar ve Sağlam’ın belediye yönetimine getirilmesi bir sürpriz olarak değerlendirildi. Öte yandan mevcut diğer belediye başkan yardımcıları Mesuda Özcan ile Şemsettin Yenersoy’un da 2018’i beklemeden görevlerini bırakacağı, bu iki ismin yerine gelecek isimlerin de şimdiden belli olduğu konuşuluyor.

Haber:Y.SEVER

Yorumlar (62)
hakikat 4 yıl önce
göreve gelenler makam koltuklarında değilde, halka hizmet koltuklarında olduklarını bir bilebilseler... o zaman sorun kalmayacak.
Onur 4 yıl önce
Özgür Kardeşim Allah yolunu Açık etsin O dürüstlüğü Temiz kalpliliği Hiç kaybetme Kibirlenme Böbürlenme Düşmez Kalkmaz Bir Allah Unutma...
Tunc 4 yıl önce
Kimin sözü geçiyor bilmyorum ama halkın sözünün geçmediği çok aşikar. Başkan diye getirilen kişi kendi yardımcısını bile seçemiyor. Bu zihniyet demokrasiyi bir araç olarak kullanan zihniyettir. Tek adam rejiminin kanıtıdır.
Optimist 4 yıl önce
Avusturyada 30 yaşındaki Dışişleri bakanı başbakanlığa oynuyor yani iyi kötü bir devlet yönetecek. Bizde bu yaşlarda altı üstü belediye başkan yardımcısı olanlar için vizyonsuz tipler çoluk çocuk diyor.
Elif 4 yıl önce
ikisini de tanımıyorum ama artık genç nesil gelsin istiyoruz mis gibi pırıl pırıl iki genç millete ayrimsiz hizmet vereceklerine inanıyorum zaten tam tersi olursa millet getirdiği gibi yollamasında bilir milletimiz çok güçlüdür. başarılar
Mesude Özcan 4 yıl önce
Ahmet kardeş, yasal olmayan ne istedin de yapmadım acaba. Bunu da yaz da insanlar konuyu anlasın. Bu sırada söz sahibene aittir. Beni bilen bilir yalanla dolanla hiç işim olmaz. Dün neysem bugünde oyum.
Düzceli 4 yıl önce
Bak keleş reis adama böyle yapar%75 oyu sen mi aldığını zannediyorsun.oyu reis aldıysan seni de o koltuktan atar ve de attı.Bakalım Düzcelinin karşısına çıkacak yüz varsa sende ama gene o gıcık gülüşünle çıkarsın
Düzceli 4 yıl önce
Mesude hanım sen de keleş gibi gittin. Denek ki insanları alaya almayacaksın hakir görmeyeceksin.Keleş nasıl ki insanlara tepeden baktıysa %75 oyla seçilip nasıl koltuktan indirildiğini b
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın