banner851

banner614

İzolasyon sorunu bitmek bilmiyor.

Yenikent'teki bazı bölgelerde yaşanan izolasyon sorununun üzerinden bir yıl geçti ama sorun bir türlü çözülemedi. Yenikent sakinleri de bir yıldır aynı sorunla uğraşmak zorunda kalıyor.

banner619
Gündem 13.06.2009, 13:30
197
İzolasyon sorunu bitmek bilmiyor.

Bu zamana kadar Yenikent'teki bazı bölgelerde yaşanan izolasyon sorununu defalarca dile getirmiştik ama sorun bir türlü çözülmüyor. Aradan bir yıl geçti ama sorun bir türlü çözülemedi.

Tamamlanmayan izolasyon çalışmaları nedeniyle çalışmaların yapıldığı apartmanlarda oturan vatandaşlar da çocuklarını dışarıya çıkartırken bile tedirgin oluyor. Yağmur yağdığında çamur olan çalışmaların içinden elektrik kablolarının da geçmesi sorunun boyutunu gözler önüne seriyor. Yapılmayan izolasyon sorunu nedeniyle apartmanlarda elektrik sorunu da yaşanmaya devam ediyor.

Diğer taraftan bu zamana kadar sorunlarını dile getiren vatandaşlar da gittikleri her yerden cevap alamadan geri geliyor. Alanı incelemeye gelen ekipler de bakmakla kalıyor. Yapıldı, yapılacak söylemleriyle bu zamana kadar yarım bırakılan çalışmalar vatandaşlara sorun oluşturmaya devam ederken izolasyon sorununun ne zaman çözüleceği noktasında ise hiç kimse kesin bir açıklama yapamıyor.

Yorumlar (0)