banner851

banner955

JANDARMA’DAN GURUR VERİCİ HAREKET

D-100 Karayolu Bolu Dağı mevkiinde şarampole yuvarlanan otomobilden düşen Türk Bayrağı, kaza mahalline gelen jandarma ekibinde bulunan bir er tarafından fark edilerek hemen yerden aldırdı. Türk Bayrağı’nı katlayarak ekip aracına götüren erin bu davranışı, vatandaşlar tarafından gurur verici olarak değerlendirildi.

Gündem 02.03.2018, 14:11 03.03.2018, 12:49
3650

Bugün öğle saatlerinde D-100 Karayolu Bolu Dağı mevkiinde meydana gelen ve iki kişinin yaralandığı trafik kazası sonrası olay yerinde yaşanan bir ayrıntı yürekleri okşadı.Yoldan çıkarak taklalar atan ve şarampole yuvarlanan otomobilde bulunan Türk Bayrağı yere düşerek çalılara takıldı. Kaza nedeniyle olay yerine gelen jandarma ekibinde bulunan bir er, yere düşen bayrağını fark ederek hemen harekete geçti. Kazazedelerin ambulansa bindirildiği sırada Türk Bayrağı’nı bulunduğu yerden alan asker, bayrağı katlayarak jandarma ekip aracına götürdü.Kaynaşlı İlçe Jandarma Komutanlığı’nda kısa dönem er olarak vatani görevini yerine getirdiği öğrenilen askerin yaptığı bu gurur verici hareket olay yerinde bulunan vatandaşlar tarafından büyük takdir gördü.

Haber; Ş. ÇAKIR

Yorumlar (6)
düzcelinin biri 5 yıl önce
Allah ayağınıza taş değdirmesin. bizim askerimiz bize yakışanı yapar ❤
Karadeniz61 5 yıl önce
Can düşer bayrak düşmez
YAVUZ ÇAKAR 5 yıl önce
BU ASKERİMİZİN DAMARLARINDAKİ ASİL TÜRK KANI OLDUĞUNUN KANITIDIR ALNINDAN ÖPÜYORUM BU KARDEŞİMİZİ C* NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE C*
Kızıl Elma 5 yıl önce
Vatanına,bayrağına saygı ve sevgi boyle olur iste.Kurban olurum guzel vatanimin yigit askerine.Rabbim ayaginiza taş degdirmesin.
Osman Durkan 5 yıl önce
Onda türk kanı var o bizim gurur tablomuzu ayak altında bırakmadığı için onu canı gönülden tebrik ederim ve kutlarım
DOSTLAR diyarı 5 yıl önce
Biz böyle bir milletsiz işte bayrak düştünüz yerde bırakmayız
21
parçalı bulutlu