banner851

banner614

KASAPOĞLU’NDAN SORUNU ÇÖZME SÖZÜ

banner619

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapımına 1 aydır devam edilen Olimpiyat Kavşağı “Akıllı Kavşak” çalışmasının uzaması ve kapatılan yollar nedeniyle iş yapamaz hale gelen bölge esnafı, çareyi eylem yapmakta buldu. Çalışmalar nedeniyle adeta sinek avlayan esnaf, karayoluna masa ve sandalyeler koyup günlerdir ulaşamadıkları yetkililere seslerini duyurmaya çalıştı. Eylemi haberi alıp bölgeye giden Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu esnafın şikayetlerini dinleyip, en kısa sürede sorunu çözme sözü verdi.

banner846
Gündem 15.10.2019, 13:58 15.10.2019, 18:15
3156
banner844

Olimpiyat Kavşağı’nda yapımı devam eden “Akıllı Kavşak” çalışmaları nedeniyle karayolunun ardından yan yolun da kapatılması esnafı çileden çıkardı.  
Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapımına 1 aydır devam edilen Olimpiyat Kavşağı “Akıllı Kavşak” çalışmasının uzaması ve kapatılan yollar nedeniyle iş yapamaz hale gelen bölge esnafı, çareyi eylem yapmakta buldu.
Günlerdir yetkililere mağduriyetlerini anlatmaya çalışan ancak kimseye ulaşamayan Olimpiyat Kavşağı yakınında kepenk açan esnaflar, D-100 Karayolu’na koydukları masa ve sandalyeler ile ilginç bir eyleme imza attı. Özellikle D-100 Karayolu’na paralel yan yolun da kapatılması ile işyerlerini siftahsız kapatır hale geldiklerini aktaran esnaflar, Öncü Haber ekibine yaşadıkları sıkıntıları anlattı.

Esnafın isteği yan yolun açılması

Yetkililerden yan yolun açılmasını isteyen vatandaşlar, şöyle konuştu:
“Pazartesi ve perşembe günleri burada Halk Pazarı olduğu için bu yol yürünemez hale geliyor. Biz bu yola bir giriş ve çıkış yapılmasını istiyoruz. İşlerimiz tamamen durdu. Bazı esnaf arkadaşlarımız dükkanlarını kapatmak zorunda kaldı”
 

Kasapoğlu sözünü verdi

Eylemden haberdar olan Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu da hemen soluğu esnafın yanından aldı. Olay yerine gelerek vatandaşların şikâyetlerini dinleyen Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, ilk olarak karayolları yetkililerinden projenin son durumuna ilişkin bilgiler aldı. Ardından tepkili esnafı sakinleştirmeye çalışan Kasapoğlu, “En kısa sürede bu sorunu çözeceğiz. Karayolları ile görüşüp alt yola bir giriş ve çıkış yaparak bu mağduriyeti ortadan kaldıracağız. Bugün belediyeden yetkili arkadaşlarla görüşüp bir an evvel bu soruna kalıcı bir çözüm getireceğiz.” diyerek alt yola bir giriş ve çıkış yaparak araç trafiğine açılacağı sözünü verdi.

Yorumlar (11)
fisko kavşağı 2 yıl önce
Fisko kavşağında daha çalışmaya bile başlanmadı, bu kadar çile çektirilmez ki insaf. Hangi yüzle oy isteyecekler bu mahallelerden.
Kavşaaaak 2 yıl önce
Çoban 1 senede yapıldı az sabır yol fabrikada üretilip gelmiyor 1 ayda kim nerede nasıl böyle büyük bi kavşak yapmış 1 ayda iflasmı ettiniz bazı şeyler yapılırken zaman alır
vatandaş 2 yıl önce
yakında fisko kavşağınada masa sandalye atıçak millet az kaldı
Bu resmi daha öncede görd 2 yıl önce
Bana Gölyaka gişelerindeki çalışmayı hatırlattı.
Yerli 2 yıl önce
Şu Düzce'de 1 tane delikanlı siyasi yok mu be bakanlığa baskı yapıp Öztürkler ve Olimpiyat kavşaklarına köprülü kavşak yaptirtacak. Yazıklar olsun
Sua 2 yıl önce
Fevzi cakmak mahallesinide böldunuz esnaf bittii miletin yolu 3 km artı servis ceken araclar zor durumda acın yolu sabah aksam yogun trafıkte kapatın otogar kavşağında kaxa oranı artı daha yazayımmı
alı kemal 2 yıl önce
vereceksınız yolu yapan muteahhıtın parasını bı gecede bıtırır o yolu
esnaf 2 yıl önce
öyle çalışma olmaz 1gün çalışıyorlar 3gün maknalar boş kimse yok çalışan bu işte başka bir iş var
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın