banner851

banner955

Kaşıkoğlu Çay Mahallesi'nde

Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığının mahalle gezileri devam ederken Çay Mahallesi'nde düzenlenen programa Düzce Milletvekili Metin Kaşıkoğlu da katıldı.

Gündem 01.11.2008, 12:59
200
Kaşıkoğlu Çay Mahallesi'nde

Yapılan Merkez İlçe Kongresi'nin ardından mahalle gezilerine devam eden Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Keskin'e bu seferki mahalle gezisinde Ak Parti Düzce Milletvekili Metin Kaşıkoğlu da eşlik etti. Mahalle sakinlerinin sorunlarını yerinde inceleyen Kaşıkoğlu'nun toplantıya katılmasını fırsat bilen Çay Mahallesi sakinleri de Kaşıkoğlu'na özellikle Belediye Başkanı Mehmet Keleş'i şikayet ederek bu zamana kadar mahallelerine hiçbir hizmet yapılmadığını söyledi. Bu konuda Kaşıkoğlu'ndan yardım isteyen vatandaşlar özellikle çöp ve yol konusunda Milletvekili Kaşıkoğlu'na dert yandı.

Yaşanan sorunları dinleyen Kaşıkoğlu da sorunları inceleyeceklerini söyleyerek “Sizin mahallenizin sorunu hepimizin sorunudur. Bu zamana kadar bu konuda niçin bir çalışma yapılmadığını bilmiyorum ama sorunların çözümü için elimizden geleni yapacağız. Zaten sorunlarınızı not aldık ve bunları Başkan Keleş'e ileteceğiz. Ben bu konuda bilgili olmadığım için sorunların neden çözülmediği hakkında yorum yapamayacağım. Ama gerekli yerlere sorunlarınızı ileteceğim.” ifadelerini kullandı.

banner844
Yorumlar (0)
22
açık