banner851

banner614

KELEŞ CANLI YAYINDA TEK TEK İSİM VERDİ!

banner619

Öncü TV'de perşembe akşamları ekrana gelen Kripto programına konuk olan Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş, yine çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. 2 Ekim 2017 tarihinde Düzce Belediye Başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyuran Keleş, görevden el çektirilmesine zemin hazırladığını düşündüğü AK Partililer'i tek tek canlı yayında açıkladı.

banner846
Gündem 01.02.2020, 12:47 01.02.2020, 16:51
4067
banner844
Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal ile Manşet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Canan Üstüner’in hazırlayıp sunduğu perşembe akşamları Öncü TV'de izleyicisi ile buluşan Kripto progmanına konuk olan Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş, istifa sürecine ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Parti kararıyla görevden el çektirilen Keleş, uzun yıllar yol arkadaşlığı yaptığı kişilerin Ankara'da kulis çalışmaları yürüterek, Düzce Belediye Başkanlığı görevinden alınmasına zemin hazırladığını söyledi.

"Ben belediye başkanlığından Metin Bey vekillikten oldu"
"İstifa etmeniz için Ankara’da uğraş verenler kimlerdi?" sorusuna Keleş, görevden alınmasını isteyenler ve istemeyenler şeklinde ayrım yaparak şu yanıtı verdi:
"Öncelikle şunu dile getireyim; İbrahim Korkmaz ve Osman Çakır görevden alınmamı istemedi. İlk dönemimde İl Başkanı olan Saim Tut ile çok iyi diyolağumuz olmadı ama hiçbir zaman belediyenin işine de müdahale etmedi. Şuan çok iyi arkadaşız ama o zamanlarda pek anlaşamadık. Metin bey (Eski Milletvekili ve İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu) ile olan sıkıntımız belliydi. Metin bey bir konuda kafası negatife döndüyse asla pozitife çeviremezdiniz. Metin bey olmasa 1. ve 2. dönemlerde başkan olamazdım. Ben çok destek gördüm kendisinden. Çok üstün bir kişidir kendisi. Bu ilde bütün belediyeler onun sayesinde kazanıldı. Ben belediye başkanlığından oldum Metin Bey vekillikten oldu. Bizim kaybetmemiz önemli değil. Düzce kaybetmesin yeter. Fahri Çakır’la da problemlerimiz olmadı."

Faruk Özlü ketum, kıskanç hiç beklediğimiz gibi değil”
Keleş daha sonra sözü, kendisine cephe alan partililere getirdi ve şunları kaydetti:
"Hikmet Keskin için il başkanlığı diğer üst görevlere geçebilmek için en büyük noktalardır. Kendisi iyi tanırdı bizi, uzaktan akrabalığımız da var. Bana ve Düzce’ye çok zararı oldu. Faruk Bey sevdiğimiz bir insan. Faruk Bey Düzce için iyi olacak zannetmiştim ama ketum, kıskanç hiç beklediğimiz gibi değil. Yıkarak başkanlık olmaz. 1 yıl oldu hiçbir icraat göremedik."

"Ayşe Keşir daha sonra Faruk Özlü kopyası oldu"
Düzce Milletvekili Ayşe Keşir'in belediye başkanlığı görevinden alınacağını günler öncesinden bildiğini savunan Keleş, şu ifadeleri kullandı:
"Ayşe hanım da (Düzce Milletvekili Ayşe Keşir) sağ olsun bize hep destek oldu, gizli kahraman oldu bir nevi. Böyle bir Ayşe Keşir daha sonra Faruk Özlü kopyası oldu. Ayşe Hanım 15 gün öncesinden benim görev alınacağımı biliyordu. Keleş‘i ve ailesini seven Ayşe Keşir böyle bir kişi oldu. Ben kendisi için böyle bir şey yapmazdım. Elimden gelenin faydasıyla yardımcı olmaya çalışırdım. Ben olayların buralara geleceğini anladım. Fevai’nin yanına gittim konuştuk. Dedim bana sahip çık. Fevai de benim belediye başkanı olmamda beyaz oy kullanmıştır. Seçilmiş adamı neden destekleme ihtiyacı duymuyoruz ki."
Yorumlar (24)
Fahri 1 yıl önce
Cumhur başkanı düzce mitinginde demiştiki Faruk özlüyü getiriyorsak bir bildiğimiz var demişti 1 yıl oldu hala nedir göremedik birşey çok yazık.
Zeliş 1 yıl önce
Bitti akp kötü biz zaten biliyoz akp ne düzce belediye başkan ve görev den uzaklaştırılan mevki pardon koltuk sevdalıların ne olduğunu siz cebe indirin biz düzce halkı otobüs paralarına diğer şeylere yapılan zamla oderix
Zelis 1 yıl önce
Zaten öğle olur eğer yalakaysan cebe indirecegin parayı cevrendekilerle yanı aynı yiyici tayfanla paylaşmazsan görev den de atılırsın Allah aSkina ne zmam akp icin kotu yorum yapıyorlar 'di gorevdeyken me zman peynir tereyağı ekmege
Sancaklı 1 yıl önce
Türkiye'de siyasi sistem böyle devam ettiği müddetçe;Abdurrahmanlar çalacak Bekirler oynayacak?
Xmen 1 yıl önce
Onu bunu bilmem ama şuanda Düzce Türkiye nin en büyük köyü olma yolunda ilerliyor yonetemiyorlar yazık bu millete güvenip oy veriyor sonuç hep vasat saygılarımla...
İsmail 1 yıl önce
Düzce’de ayak kaydırmadan başka hiçbir şey yapılmıyor. Hizmet sıfır. Liyakatsizlik hat safhada. Sayın özlü aynen sayın keleş’in söylediği gibi hiçbir şey yapmadı sadece yıktı. Yazık Ak Partili olmaktan utandık onların yüzünden
AFERİN 1 yıl önce
Bunlar başa gelir gelmez bizim gibi fakirlerle uğraştilar syn keleş
Fırat 1 yıl önce
Vah vah Keleş sana nasıl kıydılar .Sen olmayınca artık güneş doğmuyor, ay çıkmıyor,bak memleket kuraklıkla karşı karşıya .
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21°
parçalı az bulutlu