banner851

banner614

Keleş, dönemi sona eriyor.

Yarın yarılacak yerel seçimlerle birlikte 5 yıldır Düzce Belediye Başkanlığı görevi yapan Mehmet Keleş'in dönemi de sona eriyor.

banner619
Gündem 28.03.2009, 14:13
199
Keleş, dönemi sona eriyor.

2004 yerel seçimlerinde Düzce Belediye Başkanlığı görevine gelen Mehmet Keleş'in dönemi yarın yapılan seçimlerle birlikte sona eriyor. Yaptığı çalışmalarla kimi zaman eleştiri alan kimi zamanda takdir toplayan Keleş, seçimlerin ardından göreve gelecek yeni Düzce Belediye Başkanı'na koltuğunu devredecek.

28 Mart 2004 yılında yapılan yerel seçimlerle yüzde 64 oy alan Mehmet Keleş, bu seçimlerde yeniden aday gösterilmemekle birlikte bir dönem daha Düzce Belediye Başkanlığı yapma hakkını elde edememişti. Göreve geldiği günden itibaren sınırlı imkanlarla Düzce Belediyesi'ni aldığını dile getiren Keleş, bu sınırlı imkanlarla elinden geleni yaptığını da ifade etmişti.

Keleş, yaptığı açıklamalarda ayrıca “5 yıl önce Düzce'nin geldiği noktayı 5 yıl sonra görmek mümkün bile değildi.” diyerek yaptıklarını da anlatmıştı. Düzce Belediye Başkanlığı makamında son bir günü kalan Başkan Keleş, yaptı ve yapamadı yorumlarıyla Düzce Belediye Başkanları tarihinde yerini alacak.

banner844
Yorumlar (0)