banner851

banner955

KESENİN AĞZINI SONUNA KADAR AÇTIK

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaretinde konuşan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu çok çalışkan bir isim. Altyapı hizmetleri muhteşem. Sakarya nehri boşa akmasın diye bir ilke imza attı. Bu şevk ve heyecanı yüreğimizde hissettik. Sakarya gelişiyor, üretiyor." dedi ve ekledi: "Bu yıl Sakarya için kesenin ağzını sonuna kadar açtık."

Gündem 04.06.2017, 14:28 04.06.2017, 16:55
2944

Bir dizi programa katılmak üzere Sakarya’ya gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. Başkan Toçoğlu, Bakan Eroğlu’nu Sakarya’da ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

"Sakarya çiçek gibi olacak"

Bakan Eroğlu ise, “Çok sevdiğim Sakarya’da sizlerle bir kez daha kucaklaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Halk oylamasında yüzde 68’le yeni sisteme büyük bir destek verdiniz. Marmara Bölgesi’nde birinci oldunuz. Biz de buraya Ramazan’ın bereketi ile geldik. Temel atma merasimimiz, sertifika ve fidan dağıtımlarımız olacak. İstanbuldere’yi ıslah edeceğiz. Bunun müjdesini vereyim. Sakaryamızı çiçek gibi yapacağız. Burada tabiat turizmi sektörü açıyoruz. Planlar hazır. Kuzuluk tabiat parkının alanını genişleteceğiz. Bunun planlamasını imzaladım. Sakarya’ya boş gelmedik. İstanbuldere’yle birlikte 22 müjde oldu. Bu yıl Sakarya için kesenin ağzını sonuna kadar açtık.” diye konuştu.

"Sakarya için kesenin ağzını açtık"

Bakan Eroğlu, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu çok çalışkan bir isim. Altyapı hizmetleri muhteşem. Sakarya nehri boşa akmasın diye bir ilke imza attı. Bu şevk ve heyecanı yüreğimizde hissettik. Sakarya gelişiyor, üretiyor. Geçtiğimiz ay Türkiye’de ihracat artışının 4’te 1’ine imza attı. Sakarya, sanayi ve ziraat merkezi. Biz de ormanı kırsal kalkınma alanı yapacağız. Orman ve süs bitkiciliğinin merkezi olması için yatırımlar yapıyoruz. Daha çok talepler var. Talepler doğrultusunda adımlar atacağız. Bu yıl Sakarya için kesenin ağzını sonuna kadar açtık. Sakaryamızı birlikte çok daha ileriye taşıyacağız. Bu vesileyle tüm Sakaryalılar'ın Ramazan ayını tebrik ediyor; hayırlı Ramazanlar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (5)
Xxx 5 yıl önce
Demekki neymiş Düzce istediği kadar akp den tulum çıkarsın dursun kimse kale almıyor gördüğünüz gibi Sakarya çok sevdiği sehirmis sanki maaşını Sakarya ödüyor
Şahin 5 yıl önce
Sanki kendi cebi, millet dolduruyor o kasayı bakan bey bir gün de siz değerli halkımızın ödediği vergiler sayesinde bu hizmetleri yapıyoruz,siz olmazsanız biz bir hiçiz diyin. Bu kibir lüks şatafat israf ve gösteriş İslama ters.
Aa 5 yıl önce
Düzce hiçbirşeyi hak etmiyor. Bakanlar bile farkına varmışlar. En basiti, alın arabanızı Düzce'de sürün biraz. Saygı var mı yok mu, insanların bencil yüzünün ne kadar büyük olduğunu göreceksiniz. Çok eleştiriyordum Sn. Keleş'i, lakin sonuç?
Düzceli 6 yıl önce
Bizim başkan hangi "HAYIRLI" işlerle meşgul acaba? Böyle bir taktir almaya zaman bulamamış olması ne büyük bir talihsizliktir.
Can 6 yıl önce
Darısı başımıza.