banner851

banner614

KESKİN MÜJDELİ HABERİ VERDİ

banner619

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce-Abant yolunun turizme kazandırıldığını müjdeledi. Söz konusu güzergah Düzce Otobanından çıkıp Beyköy Sinekli istikametinden Abant'a ulaşımı kapsıyor.

banner846
Gündem 17.04.2020, 22:48
3388
KESKİN MÜJDELİ HABERİ VERDİ
banner844

Keskin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları kaydetti: "Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy‘dan almış olduğumuz sözün müjdesi bugün Sayın Bakanımız tarafından bizlere iletilmiştir.

Abant yolu artık turizme kazandırılmıştır. Düzce-Abant yolu turizm yolu olarak belirlenmiştir.

Düzce Otobanından çıkıp Beyköy Sinekli istikametinden Abant'a ulaşım sağlanacaktır. Bu ulaşım sayesinde bir çok yaylamız da turizm hareketliliği de olacaktır. Düzce için her zaman çalışan ve bu konuda da bizleri yalnız bırakmayan Sayın Ayşe Keşir ve Fahri Çakır vekilimlerimize çok teşekkür ediyorum. Düzce abant turizim yolunun hayırlı uğurlu olmasını diliyorum."

Yorumlar (11)
Köy sakini 1 yıl önce
Hayırlı olsun o bölgenin yolu çok virajlı trafik çok yoğun olur
Tamer 1 yıl önce
Kim düzce için çalışıyormuş?senelerdir hangi vekilin bı hayrı olmuş bu memlekete.hala utanmadan çalışıyorlar diyosunuz.ayip be ayip
Ali 1 yıl önce
Vatandaşa ne faydası var.Elektirik su ve doğalgaz'dan haber ver.Biz evden çıkamıyoruz geçim sıkıntısından başkan bu işlerle ilgilen
Harbici 1 yıl önce
taaaaaaa 2011 den beri yaptık yapılıyordu.ne yolmuş be 9 yıldır herkes bizim zamanımızda yapıldı bitti.Oldu mu olmadı mı,bitti mi bitemedi mi.Olmadı olmadı bitti yandı kül oldu bitti.
Gölormanli 1 yıl önce
İyi güzel haberde Abant bolunun bu habere bile sevinir olduk.Efteni goĺunu görmezden gelen siyasiler ödeneği çıkmış bir ihaleyi halen başlayamayan kişiler bu yaziyida okuyunca belki öz eleştiri yaparsınız kendinize de birşeyler yaparsınız ama nerdee
kemal kaya 1 yıl önce
bunun neresi müjde
Kazım Karabekir 1 yıl önce
Beyköyden geçmeşin yol düzcenin en güzel şehrini bozmayın
Yasin 1 yıl önce
Bakalım o yapılacak yoldaki araziler kimlerin çıkacak? O arazileri bakalım kimler ne zaman almış çıkacak? Hayırlı olsun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
parçalı bulutlu