banner851

banner614

KESKİN’DEN KARARLILIK MESAJI

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Diyarbakır’da emniyet binasına yapılan bombalı saldırıyı, terörle mücadelede hem ülke genelinde hem de ülke dışında mücadelenin devam edeceğini belirterek kınadı.

banner619
Gündem 04.11.2016, 16:22 04.11.2016, 16:39
1037
KESKİN’DEN KARARLILIK MESAJI

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Diyarbakır’da PKK terör örgütü tarafından gerçekleştirilen bombalı saldırıyı kınayan mesaj yayınladı. Diyarbakır’ın Bağlar ilçesinde emniyet binasına yapılan saldırıda 2’si polis, 6 sivil şehit olurken 100 yaralının 93’ünün taburcu olduğu bilgisini veren İl Başkanı Hikmet Keskin, “Türk Milletinin ve devletinin büyüklüğünü kimsenin sınamasına izin vermeyeceğiz. Hem ülke genelinde hem de ülke dışında terör odakları ve işbirlikçileri ile mücadelemiz devam edecek" dedi.

Terörü bitirmek için teröre destek veren odaklarla mücadelenin hukuki anlamda devam edeceğini ifade eden Keskin şunları kaydetti:
“Seçim ile meclise gelenlerin terör örgütü ile bağlantılarının olması kabul edilemez. Aziz milletimiz, bu PKK ve FETÖ terör örgütlerinin tahriklerine kapılmasını bekleyenler ve birlik ve beraberliğimize kast edenler, istediklerini alamayacaklar. Bizi bölmek, parçalamak ve küçültmek isteyenler bu kanlı emellerine ulaşamayacaklar. Rabbim, Türk Milletinin yanındadır ve bu sinsi, hain saldırılar ve planları alt üst edecektir. Diyarbakır’da şehit olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun” ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (23)
nsm 5 yıl önce
terörü sifirlanmis halde ülkeyi devraldilar. aradan 14 yil gecmis, son 7 ayda bin can gitmis, bu hala 'kararlilik'tan dem vuruyor. simdiye kadar 'kararsiz' din yani, öyle mi?
nsm 5 yıl önce
o kadar 'karar' lilar ki, günde arttik ortalama 10 sehit haberi geliyor.
nsm 5 yıl önce
yapamadiklariniz (=beceriksizliginiz) yapamayacaklarinizin garantisidir. otur. sifir.
nsm 5 yıl önce
ne zaman? 2548 yilinda mi? 14 yilda ne yaptiniz?
duzceli 5 yıl önce
Insanlar sehit oluyor siz findik parasi pdsindediniz ihsaAllah 1 tl olur
Osman 5 yıl önce
Fındık konusunda da açıklama bekliyoruz
Köylü 5 yıl önce
Geçen sene bekleyin sabırlı olun dediniz fındıkcılara hala bekliyoz fındık bozulursa getirip partinin ve bakanlığın önüne dökücem.
İNŞATCI AMALE 5 yıl önce
Sayın başkan önce partideki FETOcuları ayıklayın bunlkarı tüm düzce biliyor ve tanıyor ama siz koruyorsunuz anlamadığım acaba siz TERÖRÜ KINIYORMUSUNUZ YOKSA DESTEK Mİ veriyorsunuz . nasıl bir iş bu, ALLAHIN aşkına yüzünüz kızarsın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın