banner851

banner614

Kılınç, gündemdeki konuları ele aldı.

Vali Bülent Kılınç, bir lisede dövüldüğü iddia edilen öğrenci ve yapımına devam edilen Hükümet Konağı konusunda açıklamalarda bulundu.

banner619
Gündem 20.01.2009, 13:36
206
Kılınç, gündemdeki konuları ele aldı.

Dün CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan yaptığı açıklamada Yenikent'teki bir lisede bir öğrencinin öğretmeni tarafından dövüldüğünü iddia etmişti. Konuyu değerlendiren Vali Bülent Kılınç, İl Milli Eğitim Müdürlüğüyle konu ile ilgili görüştüğünü söyleyerek, “Şu anda kesin bir şey söyleyemiyoruz. Olayla ilgili görüşmeler devam ediyor. Bu konuda gereken her şeyi yapacağız. Okullarda dayağa karşı olduğumuzu bundan öncede söylemiştik. Eğitimde eğer gerçekten böyle bir durum söz konusuyla buna izin vermeyiz.” şeklinde konuştu.

Yapımı devam eden ve Ak Parti Düzce Milletvekili Celal Erbay'ın şubat ayında açılacağını söylediğini Hükümet Konağı çalışmalarına da değinen Kılınç, “Hükümet Konağı'yla  ilgili çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmaları en kısa sürede bitirerek Hükümet Konağı'na geçmeye çalışıyoruz. Ne zaman açılacağı konusunda kesin bir bilgi veremeyiz.” ifadelerini kullandı.

banner844
Yorumlar (0)