banner851

banner614

KİM DOĞRU SÖYLÜYOR?

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’ten İl Genel Meclisi AK Parti Grup Başkanı Cahit Aydın’ın açıklamalarını yalanlayan açıklamalar… Tartışma konusu olan alışveriş merkezi arkasındaki araziyle ilgili Aydın’ın ‘Bize böyle bir öneri gelmedi’ açıklamasının ardından Keleş, Haziran ayında yazılı olarak idareye durumu bildirdiklerini söyleyerek İl Genel Meclisi üyelerinin birçoğu ile görüşüp hepsinden “tamam” aldıklarını mecliste dile getirdi.

banner619
Gündem 06.12.2016, 11:54 07.12.2016, 14:02
3781
KİM DOĞRU SÖYLÜYOR?

Düzce Belediye Meclisinin Aralık ayı birinci birleşimi Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş başkanlığında belediye meclis toplantı salonunda gerçekleşti.

Meclisin gündeminde son günlerde Düzce kamuoyu gündemini meşgul eden alışveriş merkezi arkasındaki arazi vardı.
Başkan Keleş, araziyle ilgili geçmişten bugüne gelişmeleri dile getirerek muhalefetin tavrını eleştirdi. Keleş belediyenin araziye yönelik uygulamasını İl Özel İdaresine bildirmediği yönündeki iddialar için yaptığı açıklamayla Genel Meclisi AK Parti Grup Başkanı Cahit Aydın’ı yalanladı.

İl Genel Meclisi üyesi arkadaşlarımızın birçoğuyla konuştuk. Hepsi “tamam” dedi
İl Genel Meclisi toplantısında ‘Bize böyle bir öneri gelmedi’ diyerek konu hakkında açıklama yaparak kendilerini savunan İl Genel Meclisi AK Parti Grup Başkanı Cahit Aydın’a karşılık Keleş, “Karşı tarafla hiç haberleşmeden yapmadık. Bu talebi geçen Haziran ayında biz bunu İl Özel İdaresine yazdık. Dönemin valisiyle o araziye ne yapacağımızı konuştuk. İl Özel İdaresi’nde İl Genel Meclisi üyesi arkadaşlarımızın birçoğuyla konuştuk. Hepsi “tamam” dedi. Yok durup dururken akşam aklımıza geldi, sabah uygulamadık.” Şeklinde konuştu.

Yaptığımızdan eminiz, çiğ yemedik ki karnımız ağrısın
Başkan Keleş, sözlerinin devamında muhalefetin konuyu gündeme getirme şeklini eleştirdi. Keleş konuyla ilgili olarak, “İl Özel İdaresi tahsis kararına itiraz etseydi, belediye meclisi durumu tekrar geri çevirebilirdi. Hiç kimseye bir şey söylemeden sanki Düzce Belediyesi vatana ihanet etmiş gibi direkt mahkemeye müracaat edip sokağa böyle dedikodu salmanın ne anlamı olabilir? Biz her imar uygulamamızı basına mı açacağız ya da sokağa mı dedikodu geçeceğiz? Karşılıklı anlayışsızlığı ben anlayamıyorum. Konuşmadan, tartışmadan sokağa çıkıp birbirimizi töhmet altında bırakacak bazı kampanyalar yapmamak gerekiyor. Yaptığımızdan eminiz, çiğ yemedik ki karnımız ağrısın. Birisi diyorsa bu işin içinde farklı bir yön vardır deyip çıkıp ispatlasın.” Dedi.

MHP’den Keleş’e yanıt
MHP’li Meclis Üyesi Ercan Katırcıoğlu, Keleş’in arazideki kararla ilgili “3 MHP’li üye evet dedi” ifadesine mecliste yanıt verdi. “Düzce Belediye Meclisinden çıkan karar, adı geçen yerin yeşil alan ve kent müzesiyle olmasıyla ilgilidir. 18 uygulamasıyla ilgili Sayın Belediye Başkan Yardımcımız Mesude Özcan’ın da ifadesiyle Düzce Belediye Meclisimizin bir tasarrufu yoktur.”
 

banner844
Yorumlar (30)
asabıyıkıkkentlı 5 yıl önce
Bu muhalefet bole ıste orası o meskun yerde daha oncekı halınde gencler yok olup gıdıcektı ozamnlar da nerdeydıler bugune geldı topluma kazandırıldı gorunum ıtıbarıylada gayet guzel oldu bunlar ne ıstıyolar yanı memleketımızı bı hıcyapmakmı ıstıyolar bu ınsanlara fırsat vermemelı konusturmamalı hıc bızaman bunlar hep ser odaklı hayırdan mahrum ınsanlar
yükselen ses 5 yıl önce
Sokağı neden uyandırıyorsunuz sokağa çıkamıyprsunuz çılsanıza şom ağızlı dedin dedikoducu dedin sokakta ağızdan ağıza asistanlarının yediği haltlarda geziyor pehhh sokak gerçektir.. sokak halktır.insandır sokak devlettir sokak 15 temmuz gazisidir.
yetr artık 5 yıl önce
artık kelesı kımse ıstemıyor hala duruyor partı lıler gormuyor mu vekıller gormuyor mu bakan gormuyor mu reis reisim sende gormuyormusun ıs te mı yo ru z #kelesiistemiyoruz
vatandaş 5 yıl önce
Doğru çiğ yemiyorsunuz, çiğ yutuyorsunuz....
Düzce belediyesi sadece tabela olarak vardır. Halka değil ranta hizmet eden bir kafa ile yönetilen içler acısı bir kurum. İnşAllah genel merkez bu yaşananları tek tek not alıyordur.
Can . D 5 yıl önce
BIRAKIN DIR DIR EDMEYI HALKIMIZ HIZMET BEKLIYO ZIZLER HALA COCUKLARGIBI TARTISIYONUZ BUNE KEPAZELIK DERHAL BU ISE SONVERIN HIZMET YAPIN BIR DÜZCE AKCAKOCA ARASI HALA MÜNÜBÜS LE YOLCULUK BASKAN BU NE IS BÖYLE HE DÜZCE BELEDIYESI NEDEN HIZMET VERMEZ HE HALK OTÖBÜSLERI NEDEN GITMEZ MODERN KISADAN HISSE MALIYET HE COK DICEN OZAMANDA BASKANLIK YAPMICAN YAPAMIYORSAN HADI GECDIM DÜZCE KASANA AKCAKOCA HENDEK SAKARYA ARASI TIRANVAY HATDI YAPILSINDIYE TEK BI CEVAP VERMEDINIZ E DICENIZ CEVAP OLANAKSIZ DIK BAYIR YUKUS KIS DICEN 300 YÜKSEKLIGINDE KÖPRÜLER DÜMDÜZ ISDIKAMET DÜZCE AKCAKOCA EGRIM YOK KÖPRÜ KÖPRÜ ODA COK MALIYETLI TABIKI
metin811 5 yıl önce
bulvarda 18 maddemi uygulanır ALLAH tan kork gözün doysun.özel idareye bişey yazmadın bacanağının kulağına söyledin sadece askıya falanda çıkmadı kimse bilmiyorduki itiraz etsin.karın altındaki pislik illaki birgün gün yüzüne çıkar.
duzceli 5 yıl önce
Keles herzaman arkandayiz durmak yok yola devam çabuk unuttunuz enkaz halindeki duzceyi demi
halk 5 yıl önce
Başkanin videosu var iyi izlerseniz anlarsınız duzceyi enkazdan alıp bu hale getiren kelestir kim Tayyip Erdoğan i bilmezken Keles sağ koluydu il başkanı keskingozugözünü belediye başkanlığına dikti kendi partisine zarar veriyor il başkanının gorevden alınması lazim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın