banner851

banner614

KIZILAY KURBAN BAĞIŞ STANDI AÇTI

banner619

Kızılay Düzce Şubesi tarafından vekâletle kurban kesim kampanyası kapsamında vatandaşların kurban bağışını almak üzere Büyük Camii önünde stant açıldı.

banner846
Gündem 26.07.2019, 16:06 26.07.2019, 16:15
796
KIZILAY KURBAN BAĞIŞ STANDI AÇTI
banner844

Kızılay'ın geleneksel hale gelen vekâletle kurban kesim kampanyası 2019 yılında da devam ediyor. Kurban Bayramı’na sayılı günler kala Türk Kızılay Düzce Şubesi tarafından Merkez Büyük Camii bahçesinde kurulan stantta kurban vekaletleri alınmaya başlandı.
 
Kurdukları stantta vatandaşlardan kurban vekaletlerini alan Türk Kızılayı Düzce Şubesi yetkililerini ziyaret eden Şube Başkanı Halil Aydın, yaptığı açıklamada Kızılay’ın, her yıl olduğu gibi bu yıl da vekâletle kurban kampanyası başlattığını hatırlattı.
Kampanya kapsamında hayırseverlerin kurban bağışlarının usulüne uygun olarak kesileceğini ve ihtiyaç sahiplerine dağıtılacağını belirten Kızılay Düzce Şubesi Başkanı Halil Aydın, 2019 senesi için kurban vekalet fiyatlarının yurt içi hisse bedelinin 850 TL, yurt dışı hisse bedeli ise 725 TL olarak açıklandığını anımsattı.
Kızılay Gönüllüleri’nin de destek verdiği stantta Türk Kızılayı’na kurban vekaletlerini vermek isteyen vatandaşlara bilgilendirmelerde de bulunuluyor.
HABER:C.ÜSTÜNER

Yorumlar (3)
Kızılay sevdalısı 2 yıl önce
O ki yönetim kurulu üyesi orada görevde olduğu müddetçe kızılay a bağış yok.
Teknik. 2 yıl önce
Olur olur....
işsiz ve AÇ 2 yıl önce
memleketimizde yılda bir evine çoluk çocuğuna et yediremeyen bunca aile varken diyanet ve kızılay topladığı etleri kimlere dağıtıyor.