banner851

banner955

Kızılay, kurban bağışı için iş başında

Kızılay tarafından düzenlenen Kurban Bağış kampanyasında, yardımsever Düzcelilerden, bu Kurban Bayramı'nda da aynı duyarlılığı göstermeleri istenildi.

Gündem 28.10.2008, 17:36
228
Kızılay, kurban bağışı için iş başında
banner1032

Kızılay Düzce Şubesi sekreteri Murat Batur, ilki 2006 yılında düzenlenen kurban bağışı kampanyasının bu yıl üçüncüsünün gerçekleştirileceğini belirterek, kampanya dahilinde bağışların, 7 Aralık Pazartesi gününe kadar kabul edileceğini ifade etti. Batur kampanyanın amacını, “ Halkımızın dini vecibelerini yerine getirmelerine aracı olmak, bu vesile ile de ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacındayız. Daha önce düzenlenen kampanyada Düzcemize birincilik kazandıran yardımsever Düzcelilerin bu defada gereğini yapacağı inancındayız.” şeklinde açıkladı.

Kurban bağış kampanyasında bu yılki bir hisse bedeli 260 YTL, 200 dolar, 140 Euro olarak tespit edildi. Murat Batur, bağışların elden Kızılay Düzce Şubesine yapılabileceği gibi, bankalardaki 2868 nolu hesaba da yapılabileceğini hatırlatarak, “ Bizler Türk Kızılayı Düzce Şubesi olarak yardımsever halkımızın Düzce ismini yine birinciliğe taşıyacağına inanıyoruz.” dedi.

banner844
Yorumlar (0)
15
parçalı bulutlu