banner614

KONAK GAZİNOSU YIKILIYOR

banner619

Düzce merkeze bağlı Uzunmustafa Mahallesi'nde bulunan Konak Düğün Salonu ve Çay Bahçesi'nde müstecirle yapılan görüşmelerde anlaşma sağlanmasının ardından yıkım işlemi başladı. Düzce Belediyesi söz konusu alanda birçok donatısı bulunan sosyal bir proje hayata geçirecek.

banner846
Gündem 10.01.2020, 17:53 10.01.2020, 23:21
4810
banner844

Düzce’de başta düğün olmak üzere birçok organizasyona ev sahipliği yapan Konak Düğün Salonu ve Çay Bahçesi’nin, Düzce Belediyesi tarafından çıkarılan yıkım kararı uygulamaya geçti. Yarım asırlık  Konak Düğün Salonu binasının yıkımına başlanıldı.
Düzce Belediyesi ile Zekeriya Korkmaz işletmeciliğindeki Konak Düğün Salonu ve Çay Bahçesi için yıkım kararında anlaşmaya varılmıştı.
Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün talimatıyla, İnönü ve Avni Akyol parkları gibi Konak Düğün Salonu alanında da yeniden yapılanmaya gidilecek.
 

Yorumlar (15)
Yorum 1 yıl önce
Hazirini yaptiniz ya sira orayi yikmaya geldi
Yıkım 1 yıl önce
Yıkılacak yer kaldı mı acaba Belediye binasınıda yık başkan
Sinan 1 yıl önce
Ya bunlar daha yiktiklarinin yerine bir çivi cakamadilar ki hazır jalan yerleri niye yıkıyorlar önce yiktiklarinizi bir yapın
Ayhan Saygıner 1 yıl önce
Düzce' güzelleşiyor.Her şey daha güzel olacak...Orası "Belediye Konak Nikah Salonu" olsun bir de "DÜZCE ORDUEVİ" olmasını şart görüyorum şehirse ORDUEVİ de olmalı...
ALİ 1 yıl önce
500 İÇİNDEYKEN YIKSINLAR
kamil 1 yıl önce
Hazımsızlık çekemeyenler rahatlasınlar.
Yavuz 1 yıl önce
Güle güle konak
d 1 yıl önce
yıktıklarının yarısını yapsalar yeter ama hala bişey yok
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
kapalı