banner851

banner614

KOORDİNATÖR ASUK MÜDÜR OLDU

banner619

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü görevine getirilen Gönül Asuk ile birlikte evde bakım hizmeti alan ailelere ziyarette bulundu.

banner846
Gündem 25.01.2020, 11:39 25.01.2020, 14:25
1615
KOORDİNATÖR ASUK MÜDÜR OLDU
banner844
Düzce Belediyesi, sosyal belediyecilik uygulamaları konusunda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Evde Sağlık ve Bakım Hizmetlerinin yanı sıra gıda kurtarma projeleri, temizlik hizmetleri ve kıyafet yardımları yaptığı ailelerle yakından ilgilenen Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, yeni görev yapılanmasının ardından Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli ile birlikte kayıtlı ailelere ziyaretlere başladı.Yeni yapılanmada, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü'nde görev değişikliğine gidildi.


Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün talimatıyla 
Yasemin Özel Uğurçelik müdürlük görevinden alınarak, yerine uzun yıllardır Düzce Belediyesi'nde Sosyal Yardım İşleri Koordinatörü olarak önemli çalışmalara imza atan Gönül Asuk getirildi. Eski Belediye Meclis Üyesi de olan Asuk, yeni üstlendiği görev ile birlikte ilk ziyaretlerini Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli ile birlikte yaptı.Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Gönül Asuk ve müdürlük personeli ile Evde Sağlık ve Bakım Hizmeti alan aileleri evlerinde ziyaret etti.

Ailelerin ihtiyaç ve taleplerini bizzat dinleyen Başkan Yardımcısı Gösterişli, belediye hizmetlerinden faydalanan aileleri yakından takip ettiklerini belirterek, "Sosyal belediyecilik hizmetlerimizi her kesimden ihtiyaç sahibine ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu doğrultuda onları evlerinde ziyaret ederek bizden beklentilerini öğrenmek istedik. İnşallah vatandaş odaklı hizmet anlayışımızın gereği olan bu yakınlığı sürekli olarak sağlayamaya devam edeceğiz." dedi.
Yorumlar (6)
Vatandaş 1 yıl önce
Sözleşmeli personel nasıl müdür oluyor.Biri anlatsın bunu.adam kayırmanin torpilin bukadarı pes doğrusu
Hüdaver 1 yıl önce
Bir elin verdiğini diğer el görmeyecek derken siz basın mensuplarını da çağırarak gidiyorsunuz Siz samimi değilsiniz Bırakın bu işleri herşeyi siyasete alet edin bakalım
Cafer 1 yıl önce
Ulu orta olan belli evlere gidip gelmeyin kıyıda köşede Utangaçlıklarından Gururlarından dolayı Devletime yük olmuyayım diye sesini çıkarmayan Aileri arayın bulun sizin gittiğiniz adresler hep sabit bırakında asıl muhtaç olanları bulun sade ve gösterişsiz şekilde onları incitmeden...
Lafa gelince liyakat. 1 yıl önce
Bu atamalar hangi sınavla yapılıyor... Bizim çocuklar Yüksek lisans yapsa da iş bulamıyor .İşe girmek için bize gelince sınav,Akp li olunca yandaş olmak yeterlimi? Benim param, hakkım helalmi?
Duzceli 1 yıl önce
Başkan mı bakan mı tartışmaları devam ederken torpilli atamalarda tam gaz devam. Ak parti torpiliyle sözleşmeli olarak belediyeye gir sonra sözleşmeli biri müdür olsun. Çok iyi çok devam edin böyle
dÜZCE 1 yıl önce
Heryere akpeli atamaya rüşvete yolsuzluğa arsızlığa hız kesmeden devam
18°
hafif yağmur