banner851

banner955

Lambalar, sokağın trafiğe açılacağının işaretçisi

Uzun süredir tartışılan yeni Belediye Binası önündeki Hükumet Sokağın trafiğe kapatılıp kapatılmaması konusuna Belediye Meclisi'nde açıklık getirilmişti.

Gündem 11.10.2008, 18:05
208
Lambalar, sokağın trafiğe açılacağının işaretçisi
banner1032

İlk olarak Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in yeni Belediye Binası önündeki Hükumet Sokak'la ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme gelen ve uzun süre kapatılıp kapatılmayacağı noktasında tartışmaların yaşandığı sokağın, ekim ayında yapılan Belediye Meclisi'nde yapılan açıklama sonucunda trafiğe kapatılmayacağı söylenmişti.

Yapılan açıklamalara rağmen insanların kafalarında soru işaretleri olarak kalan sokağın trafiğe kapatılmayacağına bir ispatta sokağın başında bulunan trafik lambalarının yapılan kaldırım çalışmalarına rağmen hala yerinden kaldırılmaması oldu. Kaldırım çalışmaları bitmek üzere olan sokakta trafik lambasının her tarafı kaldırım taşları ile döşenirken bu durum, sokağın trafiğe kapatılmayacağının da ispatı oldu.

Sokak konusunda hala değişik yorumlar yapılırken sokakla ilgili son kararı Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in yapacağı açıklamalar belirleyecek.

Yorumlar (0)
13
parçalı az bulutlu