banner851

banner614

MUHTARLARA YENİ MEKAN

banner619

Düzce Belediyesi tarafından yaptırılan 4 muhtarlık hizmet binasının açılışı gerçekleştirdi. Protokol üyelerinin geniş katılımıyla gerçekleştiren açılış töreninde konuşan Başkan Bayram, muhtarların mekan eksikliği sorunun çözüleceğini söylerken, Milletvekili Fevai Arslan ise mahalleler için azimle çalıştıklarını belirtti.

banner846
Gündem 16.04.2012, 15:19
126
MUHTARLARA YENİ MEKAN
banner844

Düzce Belediyesi tarafından Şerefiye, Nusrettin, Demetevler ve Çay mahallerine yapılan muhtarlık hizmet binaları tamamlandı. Bugün, Çay mahallesi muhtarlığında yapılan sembolik törenle 4 muhtarlık binası hizmete girdi.

Açılış törenine Vali Vasip Şahin, Belediye Başkanı İsmail Bayram, Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan ve İbrahim Korkmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, daire müdürleri, çeşitli sivil toplum kurumlarının başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta Düzce Belediyesi Mehter Takımı kısa bir gösteri sundu. Gösterinin ardından konuşan Belediye Başkanı İsmail Bayram, muhtarlıkların önemli eksikliklerinden biri olan mekan sıkıntısını yeni hizmet binaları ile gidermeyi amaçladıkları ve sembolik olarak açıklan 4 muhtarlığın yanı sıra diğer mahallelere yeni muhtarlık binaları kazandıracaklarını söyledi.

“Biz elimizden geleni yapıyoruz.”

“Biz elimizden geleni yapıyoruz.” 

Yorumlar (0)