banner851

banner614

NURULLAH ÇELEBİ DE ROL ALIYOR

banner619

Düzce Selçuk Develi Tiyatrosu tarafından hazırlanan "Harikalar Mutfağı" adlı tiyatro oyunu perdelerini açtı. Oyuncular arasında Düzceli tanınmış Tiyatro ve Sinema Sanatçısı Nurullah Çelebi'nin de olduğu oyunu ilk gün 800 çocuk tiyatrosever izledi.

banner846
Gündem 20.02.2020, 16:57
2719
NURULLAH ÇELEBİ DE ROL ALIYOR
banner844

Bir süre önce "7 Kocalı Hürmüz" adlı oyun ile seyirci karşısına çıkan ve binlerce seyirciye ulaşan Selçuk Develi Tiyatrosu bu kez de çocuklar için "Harikalar Mutfağı" adlı oyunu hazırladı.

Çocukların büyük bir beğeni ile izlendiği "Harikalar Mutfağı" Düzce Belediyesi Kültür Merkezi'nde minikler ve aileleriyle buluştu. Haluk Işık'ın yazdığı, Selçuk Develi'nin yönettiği "Harikalar Mutfağı"nın profesyonel oyuncu kadrosunda, Recep İvedik filmleri ile tanınan Düzceli Tiyatro ve Sinema Sanatçısı Nurullah Çelebi de yer aldı. Oyunun ilk iki seansını yaklaşık 800 çocuk tiyatro sever izledi.

23 Şubat Pazar günü saat 12:00’dan itibaren gün boyu Kültür Merkezi’nde sahnelenecek oyun önümüzdeki hafta içi okulların katılımı ile devam edecek. Düzce merkezde oynanacak oyun daha sonra Akçakoca ve diğer ilçelerde de sahnelenecek.

Oyunun yönetmeni Selçuk Develi oyun hakkında bilgi vererek; "Bir süre önce sahnelemeye başladığımız 7 Kocalı Hürmüz adlı oyunumuza Düzceliler çok büyük ilgi gösterdi. Düzce merkezde 24 Şubat Pazartesi günü son seansımızı oynayacağız. Bunun yanı sıra çocuklarımızı da unutmayalım dedik. "Harikalar Mutfağı" adlı Oyunumuz için sıkı bir hazırlık çalışması sürdürdük. Oyuncularımız profesyonel bir ekipten oluşuyor. Recep İvedik filmleri ile Türkiye'nin tanıdığı Nurullah Çelebi kardeşim de oyunda sahne alıyor.”

Yorumlar (4)
KASAPTAN 1 yıl önce
Tüm dostlara selam harika olmuş emeklerine teşekkürler...
saçma 1 yıl önce
Bu tiyatro denilen çağdışı kalmış ilkel gösteriye çocuklardan başka giden var mı hala? Koca koca adamlar yapmacık roller yapıyor utanmadan. Acınası bir durum.
adamın teki 1 yıl önce
Sinemadaki iyi oyuncuların neredeyse hepsi tiyatro kökenlidir, bu da mı saçma şimdi ey saçma!
Semih 1 yıl önce
Biz kimlerle aynı şehirde yaşıyoruz ya, şu yoruma bak ya
25°
kapalı